Transport do Wrocławia – zobacz jak go załatwić

  • 13.11.2018, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Transport do Wrocławia – zobacz jak go załatwić
Przenosisz firmę do Wrocławia? A może przeprowadzasz się do tego pięknego miasta? Chcesz wysłać dużą paczkę do kogoś, kto mieszka we Wrocławiu? Bez względu na szczegóły, transport do Wrocławia załatwisz dosłownie w kilka minut. Jak? Bardzo łatwo – dzięki bezpłatnemu ogłoszeniu na giełdzie transportowej.

Internet daje dziś nieograniczone możliwości komunikowania się z innymi ludźmi oraz z firmami, które świadczą potrzebne nam usługi. Dzięki sieci internetu masz też dostęp do serwisu Giełda Furgonetka, czyli najlepszego miejsca łączącego przewoźników oraz osoby zlecające ponadgabarytowe przewozy. Z pomocą serwisu Giełda Furgonetka możesz wysłać do Wrocławia właściwie wszystko – począwszy od zmywarki sprzedawanej przez portal aukcyjny, a na komplecie mebli do salonu kończąc.

Im większa jest rzecz, którą trzeba przewieźć, tym bardziej jest to problematyczne. Nie wszystko i nie wszędzie możesz przewieźć osobiście. Nie wszystko też wyślesz kurierem, bo niestety, ale firmy kurierskie mają ograniczenia wagowe i gabarytowe przewożonych paczek. Jest jednak alternatywa w postaci firm transportowych, które specjalizują się w przewozie gabarytów i wiele z takich firm ma swoje konta w serwisie Giełda Furgonetka. Przewoźnicy Ci każdego dnia przeglądają ogłoszenia dodane na giełdzie i odpowiadają na te, którymi są zainteresowani. Konkurują ze sobą cenami, co dla zlecających oznacza, że transport do Wrocławia może być tańszy. Każda ze stron zyskuje – przewoźnicy mają nowe zlecenia i budują swoją renomę, natomiast zlecający mogą oszczędzić na kosztach transportu.

Jeśli chcesz mieć możliwość skorzystania z takiego taniego przewozu, to wystarczy zarejestrować konto w serwisie Giełda Furgonetka i wystawić swoje ogłoszenie. Opiszesz w nim przedmioty, które chcesz wysłać do Wrocławia, określisz ich rozmiary oraz wagę i ustalisz termin, a później trzeba będzie już tylko poczekać na zgłoszenia zainteresowanych firm. To firmy zgłoszą się do Ciebie, a to stawia Cię na wygranej pozycji. To nie Ty będziesz zabiegać o ich czas, ale to firmy będą zabiegać o Twoje zlecenie. Takie odwrócenie ról pozwala Ci oszczędzić na transporcie nawet… 60%! To bardzo dużo, a zaoszczędzone pieniądze możesz wydać na dowolny cel. Twoim ładunkiem zajmą się profesjonaliści doskonale przygotowani do takiego przewozu i dysponujący ubezpieczeniem przewożonych ładunków. Dzięki temu rozwiązaniu nic nie tracisz, a możesz tylko zyskać.

Zleć przewóz swoich rzeczy do Wrocławia z serwisem https://gielda.furgonetka.pl/. Oszczędzaj czas i pieniądze.

Grupa Tipmedia
Podziel się: