Świąteczne Eventy W Galerii Malta W Poznaniu - Grudzień Pełen Magii!

  • 21.12.2018, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Świąteczne Eventy W Galerii Malta W Poznaniu - Grudzień Pełen Magii!

Moc świątecznych wydarzeń, czyli grudzień w Galerii Malta w Poznaniu

 

Czas świętowania Bożego Narodzenia już coraz bliżej a wraz z nim wspólne kolędowanie z rodziną i bliskimi oraz długie rozmowy przy choince. W Galerii Malta świąteczną atmosferą widać już od początku grudnia i będzie ona trwać aż do Wigilii. Wybierz się z rodziną lub przyjaciółmi i daj się wprowadzić w niesamowity bożonarodzeniowy klimat .

 

Eventy świąteczne w Malcie to doskonała propozycja na wspólne przeżywanie i przygotowanie się do Świąt Bożego Narodzenia. Kreatywne warsztaty, prezenty ze świąteczną grafiką za zakupy, spotkanie ze św. Mikołajem - te i wiele więcej atrakcji czeka na Ciebie w centrum handlowym.

 

Zapowiada się dobra zabawa, dlatego koniecznie musisz tutaj być! Zobacz jakie niespodzianki czekają na Ciebie w Malcie na święta!

 

Święty Mikołaj czeka do 23 grudnia

spotkanie ze Św. Mikołajem

Codziennie od 1 do 23 grudnia w godzinach od 11:00-19:00 możesz zaskoczyć swoją wizytą i udać się na spotkanie ze Świętym Mikołajem do magicznego domku zlokalizowanego przy fontannie na poziomie 0, w którym zamieszkał wraz z towarzyszką śnieżynką. Mikołaj z pewnością zapyta, czy wszystkie dzieci w tym roku były grzeczne? Możesz powierzyć mu swoje najskrytsze marzenia, podzielić się swoimi planami oraz porozmawiać o prezentach.

 

To doskonała okazja do wspólnego spotkania, na którym dzieci będą mogły usiąść na kolanach u Mikołaja, pociągnąć go za brodę i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Uwaga będzie obdarowywanie słodkościami. Podaruj dziecku odrobinę radości i zabierz go na spotkanie z Mikołajem. Uśmiech na twarzy i dobra zabawa gwarantowane!

 

Więcej szczegółów na facebooku: https://www.facebook.com/events/1912433285491399/

 

Świąteczne ozdoby Rudolfa – Warsztaty dekoracji świątecznych

warsztaty świąteczne

Przedświąteczny czas w Galerii Malta to także możliwość uczestnictwa w kreatywnych warsztatach świątecznych, na których samodzielnie można stworzyć świąteczne dekoracje. W sobotę 22 grudnia 2018 r w godzinach od 11:00-19:00 zapraszamy dzieci z rodzicami na warsztaty dekoracji świątecznych z wizerunkiem Rudolfa.

 

Na spotkaniu uczestnicy będa mogli samodzielne wykonać świąteczne ozdoby na choinkę oraz na cały dom. To doskonały pomysł także na prezent dla najbliższych. Wspólne przygotowywanie ozdób świątecznych pod okiem animatorów umili czas oczekiwania na pierwszą gwiazdkę gwarantuje świetną zabawę.

 

Dołącz do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/360998317808134/

 

Jarmark Bożonarodzeniowy

jarmark bożonarodzeniowy

Od 1 do 23 grudnia 2018 r w godzinach otwarcia galerii można odwiedzić specjalnie przygotowany jarmark bożonarodzeniowy - jest aż 10 różnych stoisk z rozmaitościami! W pięknie przyozdobionych domkach drewnianych znajdziesz wiele pomysłów na gwiazdkowy prezent.

 

Własnoręcznie robione lokalne przetwory, różne dekoracje - stroiki, ozdoby handmade, ceramika, drewniane zabawki i wiele więcej niespodzianek, które wprowadzają magiczny klimat do wnętrz galerii i najlepiej opisują magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia!

 

Więcej szczegółów na temat wydarzenia: https://galeriamalta.pl/swieta-w-galerii-malta

 

Świąteczny kubek w prezencie!

 

kubki z grafiką bożonarodzeniową

 

Wystarczy zrobić zakupy za 100 zł - płatność musi być udokumentowana na jednym paragonie fiskalnym, aby móc odebrać świąteczny upominek. Już w najbliższy weekend tj. 22-23 grudnia 2018 r w godzinach od 11:00-19:00 dorośli będą mogli odebrać kubek z jednym z trzech świątecznych wzorów od hostessy na stanowisku obsługi akcji na poziomie 0. Kubek ze świąteczną grafiką to doskonałe zwieńczenie Twoich zakupów, sprawdzi się także jako drobny upominek na gwiazdkę dla najbliższych.

 

Uwaga - kubki dostępne są do wyczerpania zapasów. Wybierz się na zakupy i odbierz prezent na tegoroczne święta!

 

Uczestnictwo we wszystkich bożonarodzeniowych wydarzeniach jest BEZPŁATNE i nie wymaga wcześniejszych zapisów!

 

Bajkowy Kącik Czytelniczy

 

 

Bajkowe Spotkanie z Książką

Pozwól chociaż na chwilę oderwać się od świątecznych przygotowań i zabierz swoje pociechy na Bajkowe Spotkanie z Książką 21 grudnia 2018 w godzinach od 17:00-19:00. Spotkanie odbędzie się na pierwszym piętrze na przeciwko sklepu DUKA. Uczestnicy warsztatów będą mogli czynnie brać udział w kreatywnych warsztatach z doświadczonym animatorem, na których wspólnie będą czytać bajki i poznawać przygody ich bohaterów.

 

Każdy uczestnik warsztatów w nagrodę za obecność otrzyma Kartę Czytelnika, do której będzie zbierał naklejki otrzymywane na spotkaniach. Po wypełnieniu wszystkich 10 pól dzieci otrzymują NAGRODĘ KSIĄŻKOWĄ!

 

Dla rodziców, którzy aktywnie angażują się w projekt Bajkowego Kącika Czytelniczego również przewidziane są nagrody niespodzianki. O więcej szczegółów można dopytać na warsztatach!

 

Dołącz do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/693856190968531/

 

Wspólne spędzanie czasu z Galerią Maltą to gwarancja niesamowitych wrażeń, mnóstwo niespodzianek i co najważniejsze wspólne przygotowanie do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Poczuj magię zbliżających się świąt w miłej atmosferze i pięknie zdobionych świątecznymi ozdobami wnętrzach centrum handlowego Malta.

 

Śledź na bieżąco wydarzenia w poznańskiej Galerii Malta - już niedługo kolejne propozycje atrakcji w Nowym Roku 2019!

Grupa Tipmedia
Podziel się: