Legalny bukmacher to dobry bukmacher

  • 16.01.2019, 10:00
  • Grupa Tipmedia
Legalny bukmacher to dobry bukmacher

Zakłady bukmacherskie od zawsze kojarzyły się z rozrywką dla wybranych, sytuującą się na granicy hazardu i prawa. Łączyły sport i ryzykowną rozrywkę związaną z obstawianiem mniejszych lub większych sum pieniędzy. Te wszystkie skojarzenia nie są oczywiście błędne, natomiast dzisiaj dobry bukmacher to przede wszystkim legalny bukmacher. Ten działający w granicach ustawy hazardowej, poddający się nadzorowi organów prawa. W końcu ten zapewniający swojemu graczowi bezpieczeństwo.

  1. Listę legalnych bukmacherów w Polsce ustala Ministerstwo Finansów.
  2. Bukmacherem w Polsce może zostać tylko firma, która prowadzi swoją działalność w tym kraju.
  3. Nielegalni bukmacherzy są zgłaszani na listę, która zobowiązuje właścicieli serwerów do usuwania domen z przestrzeni internetu.

Lista legalnych bukmacherów

Jeszcze do niedawna zakłady bukmacherskie stanowiły obszar działalności niepoddany szczególnej kontroli. Branża hazardowa żyła według własnych reguł i zasad, nie zawsze - co trzeba podkreślić - dobrych dla graczy. Zakłady bukmacherskie mogła organizować właściwie każda osoba, działalność mogła być zarejestrowana za granicą, a firma w razie problemów mogła rozpłynąć się niczym poranna mgła. Na szczęście w końcu udało się uregulować tę sytuację i w świetle nowych przepisów o prowadzeniu tego typu działalności, sytuacja diametralnie się zmieniła. Obecnie na rynku polskim legalnie funkcjonuje jedynie kilku bukmacherów, którzy podlegają kontroli ze strony państwa. Są to firmy zarejestrowane w Polsce (i tylko takie mają możliwość prowadzenia zakładów bukmacherskich), które otrzymały specjalną licencję uprawniającą do prowadzenia tego typu działalności. To wszystko sprawia, że gracze mogą czuć się bezpiecznie. W razie jakiejkolwiek wątpliwej sytuacji mogą dochodzić swoich praw, nie obawiając się jednocześnie, że firma zniknie. Legalny bukmacher w Polsce to gwarancja bezpieczeństwa i dobrej zabawy.

Na co zwracać uwagę, wybierając bukmachera?

Wybór bukmachera powinien wiązać się przede wszystkim z ofertą sportową i jej dopasowaniem do preferencji gracza. Wybór bukmachera powinien poprzedzać dość dokładny przegląd oferty w zakresie interesującego gracza sportu, typu rozgrywek, szerokości oferty w danym obszarze. Dopiero po tej, wstępnej selekcji, można brać pod uwagę inne czynniki. Dla wielu graczy nie bez znaczenia jest bonus powitalny, który pozwala na spróbowanie swoich sił właściwie bez inwestycji środków. Istotnym elementem przy wyborze powinien być również system premii dla stałych graczy, atrakcyjne pakiety zakładów, promocje i konkursy.

Grupa Tipmedia
Podziel się: