Pomysł na organizację przyjęć w centrum Krakowa: bankietów, spotkań firmowych, wesel

  • 29.01.2019, 10:00
  • Grupa Tipmedia
Pomysł na organizację przyjęć w centrum Krakowa: bankietów, spotkań firmowych,…

Bankiet, spotkanie biznesowe, przyjęcie weselne - w stolicy Małopolski nie brakuje miejsc do przeprowadzenia tego typu imprez. Jednym z nich jest hotel w centrum Krakowa, Q Hotel Plus Kraków.

Historyczna zabudowa miasta w połączeniu z dobrą bazą hotelową czyni z Krakowa atrakcyjny punkt do organizacji różnego rodzaju przyjęć o charakterze prywatnym i biznesowym.

Q Hotel Plus Kraków na firmowe spotkanie

Ważne spotkania ze wspólnikami i potencjalnymi klientami coraz częściej z firmowych biur przenoszą się do hoteli. Odbywają się na neutralnym gruncie, dzięki czemu obie strony mogą się poczuć komfortowo. Poza tym organizacja spotkania biznesowego w eleganckim hotelu podnosi prestiż firmy i buduje jej pozytywny wizerunek w oczach kontrahentów. Taki zabieg znacząco wpływa na powodzenie prowadzonych rozmów i sukces w interesach.

W hotelach coraz częściej organizuje się także szkolenia firmowe i konferencje branżowe. Te obiekty starają się wychodzić popularyzującemu się trendowi na przeciw - zyskują biznesowy charakter i odpowiednie warunki do przeprowadzenia ważnych eventów. Przykładem jest Hotel Q Plus, który oferuje przestronne sale konferencyjne z możliwością dowolnego łączenia oraz mniejsze pomieszczenia szkoleniowe. Dzięki temu z powodzeniem można tam zorganizować negocjacje z partnerami biznesowymi, warsztaty dla pracowników czy konferencje.

Q Hotel Plus Kraków na bankiety w Krakowie

Ważne wydarzenia firmowe, takie jak: sukces spółki, wizyta ważnych kontrahentów czy zakończona z powodzeniem konferencja, coraz częściej wieńczy elegancki bankiet. To zyskująca na popularności alternatywa dla tradycyjnych przyjęć przy stole o charakterze oficjalnym i najczęściej biznesowym. Położenie Q Hotelu Plus niedaleko centrum kongresowego ICE, a także dostępność sal konferencyjnych i bankietowych w samym obiekcie sprawia, że jest on doskonałym miejscem na przeprowadzenie eleganckich bankietów w Krakowie. Organizacja takiego wydarzenia nie należy do zadań łatwych i wymaga doświadczenia. Fachowa obsługa Q Hotelu Plus służy profesjonalnym podejściem i wieloletnią praktyką w tej dziedzinie. W obiekcie znajduje się elegancka sala bankietowa, którą można tak zaaranżować, aby jej wystrój odpowiadał charakterowi wydarzenia. Jeśli dodać do tego wyśmienite menu, trzeba spodziewać się imprezy na najwyższym poziomie. Sala bankietowa Q Hotelu Plus będzie odpowiednia nie tylko do przeprowadzenia bankietów w Krakowie, ale też mniej oficjalnych eventów, jak spotkanie integracyjne w niezobowiązującej atmosferze czy przyjęcie rodzinne.

Q Hotel Plus Kraków na wesele

Wśród tych ostatnich najbardziej oczekiwanym wydarzeniem jest bodaj wesele. To jedna z nielicznych imprez rodzinnych o tak wysokim standardzie, przygotowana zgodnie z wyśrubowanymi wymaganiami Pary Młodej. Nic dziwnego, że Narzeczonym zwykle zależy na tym, aby to najważniejsze wydarzenie w życiu było dopracowane na ostatni guzik, zadowoliło gości weselnych i ich samych. Hotel w centrum Krakowa, Q Hotel Plus spełnia nawet najbardziej wygórowane potrzeby przyszłych małżonków. Oddaje im do dyspozycji eleganckie sale bankietowe, które dzięki odpowiedniej aranżacji zamieniają się w niezwykłą przestrzeń do zabawy weselnej. W trakcie przyjęcia nowożeńcy i goście będą raczyć podniebienie posiłkami od najlepszego szefa kuchni, a po zakończonym weselu odpoczną w komfortowych pokojach. Poza tym Narzeczeni mogą liczyć na pomoc ze strony hotelu w przystrojeniu sali i wyborze oprawy muzycznej.

Grupa Tipmedia
Podziel się: