Zegarki Tissot

  • 26.02.2019, 18:00
  • Grupa Tipmedia
Zegarki  Tissot
Szwajcarskie zegarki marki Tissot to ponad 160-letnia tradycja tworzenia wyjątkowych czasomierzy. Zbierane doświadczenie i dążenie do perfekcji trwa już od 1853 roku, a wszystko zaczęło się w miejscowości Le Locle. Obecnie Tissot to niezawodność, precyzja, nowoczesność i bogata, różnorodna oferta mająca sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Znajdziemy w niej od eleganckich modeli z klasycznym wzornictwem, przez inspirowane wielkimi wydarzeniami zegarki sportowe, aż po czasomierze pełne nowoczesnych technologii.

W lipcu 1953 roku złotnik Charles - Felicien Tissot Daguette wraz z synem zegarmistrzem Charlesem Emile, otwierają swój mały warsztat gdzie produkują i sprzedają zegarki kieszonkowe. Tak zaczyna się historia marki Tissot. Każdy kolejny dzień to stopniowy rozwój ich działalności, dążących do perfekcji, łączących klasykę gatunku z szerokim spojrzeniem poza ówczesny horyzont sztuki zegarmistrzowskiej. Fundamentami marki Tissot stały się rodzinne tradycje, odważne i nowoczesne projekty oraz nieustanne dążenie do perfekcji. Tissot to kwintesencja szwajcarskiej jakości.

Sukces marki Tissot, to oprócz nienagannych mechanizmów, to także rozbudowana oferta zarówno zegarków męskich jaki i damskich, o różnorodnej stylistyce i wielu funkcjonalnościach, pionierskie podejście do produkcji innowacyjnych produktów, klasyczny jak i nietuzinkowy design, ogromna rozpoznawalność marki czy atrakcyjne ceny, przyciągające szerokie grono klientów. Marka stawia na swoją aktywność i podtrzymanie wysokiej renomy poprzez aktywny udział w największych imprezach sportowych. Zegarki Tissot obecne są w NBA, MotoGP™, Tour de France, FIM World Superbike, FIB czy AFL.

Wśród szerokiej oferty zegarków Tissot, znajdują się kolekcje Couturier, Tradition, Le Locle, Classic czy  PR100. Świetnie spisują się sportowe PRS516, PRC200, PRS200, a najwyższą półkę innowacyjności zdobią dotykowe czasomierze z linii T-Touch Expert, w których zastosowano czułe na dotyk szafirowe szkiełko. Zegarki Tissot to prestiż, dobry gust i niezawodność.

Grupa Tipmedia
Podziel się: