Telewizor 55 cali ozdobą salonu. TOP 3

  • 15.07.2019, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Telewizor 55 cali ozdobą salonu. TOP 3
Najczęściej kupowane telewizory to modele 55-calowe. Zapewniają dobre warunki do oglądania filmów i seriali – niemal jak w kinie – a także grania w ulubione gry czy słuchania muzyki oraz przeglądania Internetu. Duże modele, np. Samsung QLED 55 czy Sony lub Philips są też wspaniałą ozdobą salonu, dlatego poza parametrami warto zwrócić uwagę na ich design. Które telewizory wyróżniają się pod tym względem?

Wybierając telewizor, zależy nam głównie na jego dobrych parametrach, m.in. rozdzielczości 4K UHD i wielu funkcjach dodatkowych, które zapewnią jak najlepsze wrażenia, niemal jak w kinie. Równie ważne jest jednak wzornictwo i możliwość dopasowania telewizora do wnętrza. Na rynku dostępnych jest wiele modeli – np. Samsung Q7F czy Sony OLED AF9, które oferują naprawdę dużo, a także prezentują się wspaniale. Poniżej TOP 3 takich modeli w różnych cenach, aby każdy znalazł model na miarę swoich potrzeb i możliwości.

Samsung Q7F

Jako numer jeden prezentujemy model z serii Samsung QLED 55. Telewizory koreańskiego producenta zapewniają świetne parametry, piękny obraz oraz zachwycają swoją sylwetką. Technologia Q Color to ponad miliard odcieni kolorów, dzięki którym oglądanie filmów stanie się prawdziwą przyjemnością – dostrzeżesz najdrobniejsze szczegóły i najbardziej realistyczne kolory.

Samsung przyzwyczaił nas do stosowania rewolucyjnych rozwiązań – np. Q Contrast, 4K UHD, HDR 10 + zapewniająca optymalizację każdej sceny pod kątem kontrastu, koloru i szczegółów. Jednak w modelu Samsung Q7F zwraca uwagę także moduł One Invisible Connection. Sprawia on, że wszystkie przewody są zastąpione jednym i prawie niewidocznym kablem.

Co więcej, inne urządzenia zewnętrzne, jak np. odtwarzacz Blu-ray, można podłączyć do zewnętrznego modułu One Connect i postawić daleko od ekranu. Dzięki temu salon będzie prezentował się idealnie, gdyż możesz zagospodarować przestrzeń tak, jak lubisz.

Panasonic TX-55EX620E

Samsung QLED 55 to popularny wybór, ale warto zwrócić też uwagę na inne modele. Telewizory Panasonica z serii TX-55EX620E zapewniają nie tylko idealny obraz 4K HDR, obsługę wielu formatów HDR, my Home Screen 2.0, czyli dostęp do ulubionych treści, ale też intrygujące wzornictwo. Są wyjątkowo stylowe i eleganckie, będą piękną ozdobą w minimalistycznym salonie. Regulowana podstawa telewizorów pasuje do każdego wnętrza. Do wyboru są też cztery różne style konfigurowanej podstawy – szeroki, wąski, subtelny lub odważny. Dzięki temu można zmieniać wygląd modelu wraz ze zmianą wystroju wnętrza.

Sony OLED AF9

Model Sony to jeden z najbardziej oryginalnych telewizorów pod względem designu. Jest delikatnie pochylony do tyłu, a z przodu pozbawiony widocznej podstawy. OLED AF9 oferuje najwyższej jakości i niemal doskonały obraz. Co ważne, wyposażono go w system Android 8.0.

Stylistyka Sony jest minimalistyczna – grubość panelu to jedynie 8 mm, ramki są niezwykle delikatne i wąskie, telewizor nie ma nóżek, a dół ekranu to część przedniej podstawy. Wygląda jak duża ramka do zdjęć lub obraz na sztaludze i od razu robi ogromne wrażenie!

Grupa Tipmedia
--- Materiał Partnera ---
Podziel się: