Kołatki – atrakcyjny gadżet reklamowy dla kibica i przedsiębiorcy

  • 03.07.2018, 10:00
  • Grupa Tipmedia
Kołatki – atrakcyjny gadżet reklamowy dla kibica i przedsiębiorcy
Mecz ulubionej drużyny, weekendowe spotkanie rodzinne lub towarzyskie rozgrywki sportowe w gronie znajomych – żadna z tych imprez nie może się obyć bez solidnego, głośnego i energicznego dopingu! To dzięki niemu zawodnicy wspinają się na wyżyny swoich umiejętności i wyciskają z siebie siódme poty. Wspieranie swojej drużyny dostarcza dla kibica wiele frajdy i satysfakcji. Potrzebuje on jednak odpowiedniego gadżetu, aby jego doping był jeszcze bardziej płomienny. Kołatki – to gadżet reklamowy dla kibica i nie tylko. To dzięki niemu temperatura na boisku wrośnie!

Kobiety i mężczyźni, starzy i młodzi – nie ma osoby, która po wzięciu do ręki kołatki, nie zaczęłaby nią radośnie wymachiwać. Charakterystyczny dźwięk wytwarzany przez ten gadżet sprawia, że kibice zaczynają dosłownie szaleć, a sportowcy odnajdują w sobie nowe pokłady energii. Stadion piłkarski, boisko do koszykówki czy zwykły lokalny orlik – to dla kibiców to pola bitwy, a kołatki są ich orężem!

Reklamodawco! Kołatki to gadżet reklamowy dla kibica i dla Ciebie!

Chcesz zwrócić uwagę potencjalnych klientów na logo Twojej firmy? Szukasz nowych klientów, z którymi nawiążesz ciekawą i owocną współpracę? Zainwestuj w niecodzienne metody promocji. Wiele firm tworzy kubki, długopisy, szaliki i wiele innych gadżetów reklamowych, na których widnieje symbol ich marki. Jednak tych metod jest znacznie więcej, a dla kibiców warto wymyślić kolejne z nich! Kołatki, dzięki swojemu oryginalnemu kształtowi, różnym wersjom kolorystycznym, nadają się do tej funkcji niemalże idealnie.

Zamieść logo swojej firmy na kołatkach i rozdaj je dla kibiców. Ten gadżet reklamowy niezwykle ciekawie prezentuje się na zdjęciach. Na wielu imprezach sportowych zawsze znajduje się fotograf, który uwiecznia najważniejsze momenty spotkania. Jeżeli dostrzeże on osobę, która będzie żarliwie dopingować swoją drużynę z Twoją kołatką w ręku, to z pewnością ją sfotografuje. Takie zdjęcie być może trafi na różne portale internetowe lub łamy gazet, a wtedy stanie się także darmową reklamę Twojej firmy – na gadżetach reklamowych dla kibiców nie warto oszczędzać!

 Skorzystaj z naszych gadżetów reklamowych. Dla kibiców to czysta frajda, dla Ciebie czysty zysk!

Potrzebujesz kolorowych, solidnie wykonanych kołatek, na których zamieścisz logo firmy? Zależy Ci, aby produkty zawierające Twoje logo wyróżniały się spośród setek innych gadżetów? Skorzystaj z naszych kołatek. Wśród dostępnych modeli znajdziesz wyłącznie wysokie jakościowo gadżety. Ich oryginalny design nie tylko cieszy oko. Są przy tym również wytrzymałe i sprawdzają się nawet podczas intensywnego dopingu.

Dla kibiców warto korzystać z coraz to nowszych zabiegów promocyjnych. To dzięki nim firma się rozwija. Kołatki to gadżet popularny w przeróżnych kręgach. Uwielbiają je zarówno fani piłki nożnej, jaki i siatkówki. To uniwersalny gadżet reklamowy dla kibiców każdej dyscypliny. Skontaktuj się z nami, przedstawimy Ci szczegółową ofertę i pomożemy w doborze odpowiednich kołatek.

Michałek

Grupa Tipmedia
Podziel się: