CZARNKÓW DANCE FESTIVAL 2018

  • 09.08.2018, 06:26
  • bek
CZARNKÓW DANCE FESTIVAL 2018
Działo się!

W dniach 3 i 4 sierpnia 2018 r. odbyła się w Czarnkowie druga edycja dwudniowego festiwalu pn. "CZARNKÓW DANCE FESTIVAL".

Dwa festiwalowe dni z taneczną muzyką, ale jednak bardzo różniącą się od siebie i dzięki temu każdy miłośnik tanecznych brzmień mógł łatwo znaleźć coś dla siebie.

W pierwszym dniu festiwalu odbyła się druga edycja imprezy "Disco Polo Night". Na scenie wystąpili: Bartek Tecław & BAND, zespoły DEFIS, BOYS  oraz PIĘKNI I MŁODZI. Zabawa trwała od 21:00 do 1:00 w nocy. Licznie zgromadzona publiczność bawiła się znakomicie.

W drugim dniu festiwalu odbyła się szósta edycja znanej już imprezy w klimatach muzyki klubowej "Sunrise Dance Party".

Na scenie zagrali sami znani i lubiani DJ'e: HAZEL, BOUNCE INC., GROMEE, FILATOV & KARAS, PERAN VAN DIJK, QUIZ oraz NITROUS OXIDE.

Muzycznie zabawa trwała od 21:00 do 4:00, ale już od 20:00 wjechał na imprezę LETNI PATROL ESKA SUMMER CITY, który rozdawał gadżety eskowo-mentosowe, rozmawiał z uczestnikami imprezy, a w niedzielę na antenie Radia ESKA słuchacze mogli dowiedzieć się jak świetnie bawił się Czarnków podczas VI edycji Sunrise Dance Party.

www.czarnkow.pl

bek

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe