Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Nowy pojazd dla funkcjonariuszy pilskiej policji

W dniu dzisiejszym na terenie Komendy Powiatowej Policji w Pile odbyło się przekazanie kolejnego radiowozu, tym razem typu "bus". Zakup pojazdu został sfinansowany w całości z budżetu Komendy Głównej Policji w Warszawie.
Nowy pojazd dla funkcjonariuszy pilskiej policji

Dzisiaj w obecności zaproszonych gości oraz pilskich funkcjonariuszy odbyło się przekazanie kluczyków do nowego pojazdu tupu "bus", który został zakupiony ze środków budżetu Policji. W oficjalnym przekazaniu uczestniczyli poseł na Sejm RP Marta Kubiak, kapelan pilskiej policji ks. Antoni Tofil, komendant Komendy Powiatowej Policji w Pile mł. insp. Sebastian Cichocki oraz kadra tutejszej komendy.

Podczas przekazania radiowozu posłanka ziemi pilskiej, która wspierała proces zakupu nowego radiowozu, podkreśliła jak ważną rolą jest odpowiednie wyposażenie policjantów podczas codziennej służby. Wskazała również, że jest zadowolona, iż mogła przyczynić się do wspomożenia pilskiej policji i jednocześnie zadeklarowała dalszą chęć współpracy. Posłanka i Komendant wręczyli kluczyki od pojazdu funkcjonariuszom odpowiedzialnym za użytkowanie radiowozu po czym został on poświęcony przez kapelana pilskiej policji ks. Antoniego Tofila.

Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Sebastian Cichocki w swoim przemówieniu podziękował posłance Marcie Kubiak za wsparcie pilskiej Policji i podkreślił, że jest to ważny element strategii pozyskiwania nowych pojazdów służbowych na rzecz KPP w Pile i jednostek podległych zwłaszcza w kontekście tego, iż w samym roku ubiegłym z eksploatacji wycofano 14 pojazdów a w 2018 r. 2 kolejne w tym 1 typu "bus".

Kolejny nowy radiowóz ma wpłynąć na dalsze podnoszenie jakości pracy pilskich funkcjonariuszy co ma bezpośrednie przełożenie na poprawę stanu bezpieczeństwa mieszkańców Piły i powiatu pilskiego w tym poprzez możliwość sprawniejszego dotarcia do potrzebujących pomocy.

sierż. sztab. Nalewajko Agnieszka



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: LOCTreść komentarza: Liga Obrony Cnoty upoważnia Lemanowicza do oceny nie tylko Mariusza, ale też jego córki rozwiedzionej, z bachorami, syna piszącego głupawe felietony raz w miesiącu, mamusi potrzebującej do uciech odbytniczego wału osadczego napędzanego wiatrakiem dla penetracji rozległych otworów przednich i tylnych.Data dodania komentarza: 14.03.2026, 10:01Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: Stefan - KonstantyTreść komentarza: Od pieprzenia są parlamentarzyści.Data dodania komentarza: 14.03.2026, 09:51Źródło komentarza: Senator Szejnfeld uhonorowany „Orłem Niepodległości”Autor komentarza: znachorTreść komentarza: Mi się zdaje, że ten facet na zdjęciu ma lekkie porażenie nerwu trójdzielnego lewostronnie i ślepawe oko.Data dodania komentarza: 14.03.2026, 09:45Źródło komentarza: Nie będziemy frajeramiAutor komentarza: o zasługachTreść komentarza: Heniu załatwił ludności rewelacje zapachowo - smrodowe. Nic nie dawało zaklejanie taśmami okien i drzwi. Szaleństwo dopadało osoby wrażliwe. Ale Henio był niepierduśnikiem politycznym z pieniędzmi.Data dodania komentarza: 14.03.2026, 09:41Źródło komentarza: Nie będziemy frajeramiAutor komentarza: NorwegTreść komentarza: Heniu spoko, dużo już załatwił dla swoich wyborców, jak nikt przed nim. Nie przywozi kartoników z pustymi cyframi. Ziemia Złotowska "najmilej" wspomina ministra Budę, który ją pozbawił połowy kasy z Funduszu Norweskiego. CymbalistaData dodania komentarza: 13.03.2026, 14:55Źródło komentarza: Nie będziemy frajeramiAutor komentarza: Zygiert JaninaTreść komentarza: Jak tak sobie siądę z piwem w puszce na zydelku i myślę, to wydaje się mnie, że system władzy opiera się na podsłuchach, podglądach, nagrywaniach, prowokacjach, podstawianiu kurew i pedałów do użytku. Potem jest trzymanie takim bohaterom w tyłku granatu F-1 a zawleczka na długim loncie za rogiem.Data dodania komentarza: 13.03.2026, 10:52Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Reklama
Reklama