Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Trzy promile na K-10

7 nietrzeźwych kierowców, zatrzymane 4 prawa jazdy z powodu przekroczenia prędkości oraz zatrzymanych 30 dowodów rejestracyjnych, to wynik ostatnich działań policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Pile. „Rekordzistą” okazał się mężczyzna, który zdecydował się prowadzić swój samochód mając w wydychanym powietrzu blisko trzy promile alkoholu i podróżował drogą krajową K-10.
Trzy promile na K-10

Mimo zaostrzonych przepisów, wzmożonych kontroli policyjnych, a także tragicznych zdarzeń na terenie całego kraju, w dalszym ciągu na naszych ulicach można spotkać kierowców prowadzących swój pojazd pod wpływem alkoholu i narkotyków.

W okresie ostatnich kilku dni funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali na terenie powiatu pilskiego aż 7 kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę na tzw. „podwójnym gazie”. Niechlubnym rekordzistą okazał się kierujący samochodem ciężarowym, mieszkaniec województwa łódzkiego. Podczas kontroli stanu trzeźwości 37-letniego mężczyzny, okazało się, że miał on w wydychanym powietrzu blisko trzy promile i podróżował drogą krajową K-10. Wśród zatrzymanych osób, były również takie, które były nietrzeźwe oraz posiadały jednocześnie sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Podczas ostatnich kontroli na terenie powiatu pilskiego, policjanci z pilskiej „drogówki” zatrzymali także 4 prawa jazdy za znaczne przekroczenie prędkości oraz 30 dowodów rejestracyjnych.

kpp


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: LOCTreść komentarza: Liga Obrony Cnoty upoważnia Lemanowicza do oceny nie tylko Mariusza, ale też jego córki rozwiedzionej, z bachorami, syna piszącego głupawe felietony raz w miesiącu, mamusi potrzebującej do uciech odbytniczego wału osadczego napędzanego wiatrakiem dla penetracji rozległych otworów przednich i tylnych.Data dodania komentarza: 14.03.2026, 10:01Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: Stefan - KonstantyTreść komentarza: Od pieprzenia są parlamentarzyści.Data dodania komentarza: 14.03.2026, 09:51Źródło komentarza: Senator Szejnfeld uhonorowany „Orłem Niepodległości”Autor komentarza: znachorTreść komentarza: Mi się zdaje, że ten facet na zdjęciu ma lekkie porażenie nerwu trójdzielnego lewostronnie i ślepawe oko.Data dodania komentarza: 14.03.2026, 09:45Źródło komentarza: Nie będziemy frajeramiAutor komentarza: o zasługachTreść komentarza: Heniu załatwił ludności rewelacje zapachowo - smrodowe. Nic nie dawało zaklejanie taśmami okien i drzwi. Szaleństwo dopadało osoby wrażliwe. Ale Henio był niepierduśnikiem politycznym z pieniędzmi.Data dodania komentarza: 14.03.2026, 09:41Źródło komentarza: Nie będziemy frajeramiAutor komentarza: NorwegTreść komentarza: Heniu spoko, dużo już załatwił dla swoich wyborców, jak nikt przed nim. Nie przywozi kartoników z pustymi cyframi. Ziemia Złotowska "najmilej" wspomina ministra Budę, który ją pozbawił połowy kasy z Funduszu Norweskiego. CymbalistaData dodania komentarza: 13.03.2026, 14:55Źródło komentarza: Nie będziemy frajeramiAutor komentarza: Zygiert JaninaTreść komentarza: Jak tak sobie siądę z piwem w puszce na zydelku i myślę, to wydaje się mnie, że system władzy opiera się na podsłuchach, podglądach, nagrywaniach, prowokacjach, podstawianiu kurew i pedałów do użytku. Potem jest trzymanie takim bohaterom w tyłku granatu F-1 a zawleczka na długim loncie za rogiem.Data dodania komentarza: 13.03.2026, 10:52Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Reklama
Reklama