Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Kolejne narkotyki wyeliminowane z rynku

24-latek z Mirosławca zatrzymany
Kolejne narkotyki wyeliminowane z rynku

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wałczu, zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Skuteczna praca operacyjna funkcjonariuszy pozwoliła ustalić sprawcę i zabezpieczyć, w sumie blisko 60 gramów narkotyków i przedstawić 24-letniemu mieszkańcowi gminy Mirosławiec zarzut zajmowania się tym nielegalnym procederem.

Jednym z zadań wałeckich policjantów, w ich codziennej służbie jest zwalczanie przestępczości narkotykowej. Kilka dni temu funkcjonariusze rozwikłali kolejną sprawę. Działania operacyjne policjantów pozwoliły na ustalenie adresu młodego mężczyzny, który w miejscu zamieszkania posiada narkotyki, w postaci substancji odurzających i psychotropowych.

Po dokładnych ustaleniach funkcjonariusze weszli do jednego z mieszkań w gminie Mirosławiec, gdzie ujawnili 37, 40 gramów amfetaminy i prawie 20 gramów marihuany. Zatrzymany został także 24-latek., który przebywał pod tym adresem zamieszkania.

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy wystarczył by przedstawić mężczyźnie zarzut z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna nie był wcześniej karany. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny, zakaz opuszczania kraju oraz poręczenie majątkowe.

To jednak nie koniec procesu wykrywczego w tej sprawie.

KPP Wałcz

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama