Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Kraksa wstrzymała ruch na „jedenastce”

CHODZIEŻ, BUDZYŃ. Na trasie z Chodzieży do Budzynia doszło do zderzenia kilku samochodów. Ranna została jedna osoba, ale straty materialne są spore
Kraksa wstrzymała ruch na „jedenastce”

 

Do kilkukrotnej kolizji doszło w ostatni piątek. Dlaczego kierowca forda zjechał niespodziewanie na przeciwległy pas ruchu wyjaśniać będzie chodzieska drogówka. Ucierpiały dodatkowo trzy samochody.

Około godziny 16 kierowca poruszający się prawym pasem ford odbił nagle na lewy pas i kolejno uderzył w bok samochodu ciężarowego volvo, w bok toyoty i na koniec zderzył się centralnie z fiatem doblo. Najbardziej poszkodowany kierowca fiata trafił do szpitala w Chodzieży. Przez dłuższy czas trasa była zablokowana i policja musiała wyznaczyć objazdy. Wiadomo że sprawca wypadku był trzeźwy. Szczegółowe okoliczności wypadku ustali chodzieska policja.

pik

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RecipTreść komentarza: tradycja tureckiej kuchni proponuje kebab.Data dodania komentarza: 18.07.2025, 21:01Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 20.Autor komentarza: okTreść komentarza: liczba pi zwana ludolfiną: 3,1415926535...Data dodania komentarza: 18.07.2025, 20:36Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 20.Autor komentarza: o trwaniuTreść komentarza: Niech nikt nie śmie czepiać się stylu wypowiedzi sędziów w sądach. Wypowiedź bez treści, błędna do bólu wszystkiego jest częścią etosu sądownictwa powszechnego. Dla przykładu z miasta Piły podajemy użycie przez Smyczyńskiego w uzasadnieniu wyroku, że on dywaguje, co po polsku znaczy: ględzi, bredzi rozwlekle nie na temat. I nic się nie dzieje, świat trwa.Data dodania komentarza: 18.07.2025, 20:19Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 20. ( Autor komentarza: kaziuTreść komentarza: No i fajnieData dodania komentarza: 17.07.2025, 19:28Źródło komentarza: Rada Miejska Złotowa odwołała panią skarbnikAutor komentarza: bigosTreść komentarza: On jest wielką dupą jako Big Ass.Data dodania komentarza: 17.07.2025, 19:11Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 15.Autor komentarza: luzbluzTreść komentarza: Facet, który przedstawił się jako Mariusz Szalbierz ostatnio pauzuje w robocie redakcyjno- wydawniczej portaliku i papierowej ulotki o tematyce przebrzmiałej. Co to może być? Albo łopata grabarza albo choroba somatyczna wskutek luzackiej obyczajności redakcji zapoczątkowana relacją z obrad Kolegium Redakcyjnego Tygodnika Nowego 8 marca 2006.Data dodania komentarza: 12.07.2025, 18:27Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 21.
Reklama
Reklama