Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Ukradł portfel, bo wystawał

W ręce pilskiej policji wpadł kieszonkowiec, który okradł niedawno w jednym z marketów przy ul. Wyspiańskiego starszą kobietę. Zatrzymany przyznał się do winy. Powiedział, że stał za starsza panią w kolejce do kasy i skusił go wystający z jej kieszeni portfel.
Ukradł portfel, bo wystawał

Do zdarzenia doszło pod koniec maja. Starsza pani zgłosiła sprawę na policje, a ta od razu podjęła działania.

Podkom. Żaneta Kowalska z biura prasowego pilskiej KPP:- Śledczy przeanalizowali wszystkie zebrane informacje i szybko wpadli na trop złodzieja. Policjanci ustalili, że prawdopodobnie może on przebywać w jednym z mieszkań na terenie Piły. W związku z tym funkcjonariusze postanowili to sprawdzić. 01 czerwca kryminalni zatrzymali amatora cudzych portfeli w mieszkaniu przy ulicy Kondratowicza na terenie miasta.

Mężczyzna przyznał się do kradzieży portfela. Oświadczył, że stał w kolejce do kasy za starszą panią i zauważył, że w kieszeni ma portfel. Gdy pokrzywdzona wyjmowała zakupy z kosza, wykorzystał moment nieuwagi i ukradł portfel, w którym znajdowało się ponad pół tysiąca złotych oraz karta bankomatowa. Kryminalni odzyskali część odzyskanego mienia.

Zatrzymany mężczyzna to 30-letni mieszkaniec Piły. Nie był karany. Za popełnione przestępstwo za kratami może spędzić nawet 5 lat.

(kpp), (acz)


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: TalesTreść komentarza: Medale, odznaczenia, ordery, konkursy, plebiscyty, rankingi - to już od dawna nie ma żadnej wartości i nikogo nie interesujeData dodania komentarza: 15.03.2026, 23:21Źródło komentarza: Senator Szejnfeld uhonorowany „Orłem Niepodległości”Autor komentarza: TalesTreść komentarza: Jak zawsze sukces ma wielu ojców (a porażka jest sierotą)Data dodania komentarza: 15.03.2026, 23:18Źródło komentarza: Nasz ambitny pomysł dojdzie do skutkuAutor komentarza: LOCTreść komentarza: Liga Obrony Cnoty upoważnia Lemanowicza do oceny nie tylko Mariusza, ale też jego córki rozwiedzionej, z bachorami, syna piszącego głupawe felietony raz w miesiącu, mamusi potrzebującej do uciech odbytniczego wału osadczego napędzanego wiatrakiem dla penetracji rozległych otworów przednich i tylnych.Data dodania komentarza: 14.03.2026, 10:01Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: Stefan - KonstantyTreść komentarza: Od pieprzenia są parlamentarzyści.Data dodania komentarza: 14.03.2026, 09:51Źródło komentarza: Senator Szejnfeld uhonorowany „Orłem Niepodległości”Autor komentarza: znachorTreść komentarza: Mi się zdaje, że ten facet na zdjęciu ma lekkie porażenie nerwu trójdzielnego lewostronnie i ślepawe oko.Data dodania komentarza: 14.03.2026, 09:45Źródło komentarza: Nie będziemy frajeramiAutor komentarza: o zasługachTreść komentarza: Heniu załatwił ludności rewelacje zapachowo - smrodowe. Nic nie dawało zaklejanie taśmami okien i drzwi. Szaleństwo dopadało osoby wrażliwe. Ale Henio był niepierduśnikiem politycznym z pieniędzmi.Data dodania komentarza: 14.03.2026, 09:41Źródło komentarza: Nie będziemy frajerami
Reklama
Reklama