Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Śpiewać każdy może A.D. 2019

Na ujskiej scenie śpiewać każdy może. Przekonali się o tym uczestnicy tegorocznego konkursu, zorganizowanego przez UDK w piątek, 14 czerwca.
Śpiewać każdy może A.D. 2019

Festiwal Piosenki "Śpiewać każdy może" to już tradycja Ujskiego Domu Kultury. Impreza organizowana jest od lat i od lat miło nam jest słyszeć prezentacje wokalne młodych talentów z terenu gminy. Najpiękniejsze wykonania nagradzamy.

Nie inaczej było i tym razem. Jury festiwalu "Śpiewać każdy może"Anno Domini 2019 zdecydowało się uhonorować następujących wykonawców:

W Kategorii wiekowej od 5 do 8 lat przyznano dwa wyróżnienia. Otrzymały je: Karolina Pabiś, która zaśpiewała piosenkę "Na raz, na dwa" oraz Ewelina Witkowska za utwór "Zagubiony".

W kategorii wiekowej od 9 do 12 lat przyznano z kolei dwa pierwsze miejsca. Otrzymały je: Liliana Andrzejak za "Pawie pióro" oraz Kalina Grzeszczak za "Kochajcie czarownice".

W kategorii wiekowej od 13 do 99 lat zwyciężyła Kornelia Sagan "God is a woman". Wyróżnienie w tej kategorii zdobyła Amelia Sagan "Love of my life".

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz wszystkim nagrodzonym.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Mentalista Treść komentarza: Jeśli normy ustalają dewianci, uraniści, pedały i lesby, terapeuci pedofile i psychiatrzy gwałciciele pacjentek, to gratulacje. Data dodania komentarza: 24.07.2026, 09:20 Źródło komentarza: Pilski hejter upomniany przez prezesa UODO Autor komentarza: Archiwum "S" Treść komentarza: "...człowiek bez krzty honoru..." - jakaś stara klekotnica, która nie ośmiela się ujawnić co do danych osobowych niehonorowo bredzi o kimś, kto jest do bólu paznokci znany. Ten facio 21 września 2013 roku został uhonorowany honorową odznaką XXX-lecia "Solidarności" na spotkaniu "Zapomnianych - Niepokornych", 15 grudnia 2015 honorową odznaką Federacji Młodzieży Walczącej, a w roku 2019 Krzyżem Wolności i Solidarności oraz Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Data dodania komentarza: 24.07.2026, 09:15 Źródło komentarza: Pilski hejter upomniany przez prezesa UODO Autor komentarza: urzędnik administracji państwowej Treść komentarza: Mariusz Józef Szalbierz był niegdyś radnym w wiejskiej gminie Białośliwie. Radni składają oświadczenia majątkowe. Oświadczenia są jawne, zawierają dane osobowe. Data dodania komentarza: 24.07.2026, 09:05 Źródło komentarza: Pilski hejter upomniany przez prezesa UODO Autor komentarza: do RODO Treść komentarza: W związku z rozpaczliwym wołaniem Mariusza Józefa Szalbierza do Rzecznika Ochrony Danych Osobowych o spokój jego bytowania w świecie gminnym pytam: czy Mariusz Józef Szalbierz był kiedykolwiek funkcjonariuszem publicznym zobowiązanym do składania oświadczeń majątkowych? Czy oświadczenia majątkowe są jawne? Czy zawierają one dane co do daty i miejsca urodzenia oświadczającego? Czy ktokolwiek może posłużyć się tymi danymi w celu jakim bądź? Te zagadnienia zostały podniesione we wpisie na portalu Mariusza Józefa Szalbierza faktypilskie.pl. 24 lipca o 8:27. W ciągu 3 minut admin skasował wpis uznając, że naruszył regulamin. Data dodania komentarza: 24.07.2026, 09:02 Źródło komentarza: Pilski hejter upomniany przez prezesa UODO Autor komentarza: Normalny Treść komentarza: Lemanku - udajesz głupka czy nim jesteś? Data dodania komentarza: 23.07.2026, 19:25 Źródło komentarza: Pilski hejter upomniany przez prezesa UODO Autor komentarza: listonosz z Taka - Tuka Treść komentarza: Też. Data dodania komentarza: 23.07.2026, 18:51 Źródło komentarza: Pilski hejter upomniany przez prezesa UODO
Reklama
Reklama