Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

W sobotę na żuzel!

II Memoriał Wiesława Rutkowskiego już jutro. Mamy nadzieję, że zaplanowane zawody na 14.45, tym razem się odbędą. Aura zapowiada się przychylna.
W sobotę na żuzel!

Wiesław Rutkowski to legenda pilskiego żużla. Tak! to był as z lat 50 i 60. Zmarł w 2012 roku i wówczas odbył się w Pile I Memoriał jego imieniem. Niestety przez następne lata zarządy pilskiego klubu nie upamiętniały postaci pilskiego żużlowca. Aż do teraz!

 

Kierownictwo klubu nie przewiduje zmian w składzie osobowym uczestników.

Zapraszamy!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: kult kłamstwaTreść komentarza: Czy jest prawdą, że Stokłosa jako dyrektor MOSiR czy WOSiR w Pile rozliczył 4 piętra budowy hotelu w Margoninie a zbudował 3 piętra? Czy taki czyn mieści się w pojęciu kradzieży 676000 złotych, czy może jest to tylko zajumanie? Czy sprawa karna II K 23/82 w Pile zakończyła się skazaniem, czy innym tokiem trafiła na śmietnik sprawiedliwości a akta zaginęły? Czy brat pani Lemanowicz okradł hotel Widok, czy kupił go na publicznym przetargu? Czy Stokłosa byłby łaskaw podać gdzie, kiedy, za co zostali skazani synowie pani Lemanowicz? Czy Mittmann, który od roku nie pracował u Stokłosy w Próchnowie w czasie rozmowy z paniami Lemanowicz i Koper był pracownikiem Stokłosy?Data dodania komentarza: 5.09.2025, 12:29Źródło komentarza: Nikt nie wie, że jesteś psemAutor komentarza: .Treść komentarza: to się nazywa obskurantyzm.Data dodania komentarza: 5.09.2025, 12:10Źródło komentarza: Nikt nie wie, że jesteś psemAutor komentarza: no, takTreść komentarza: Kundlizm to termin oznaczający przeciwieństwo szlachetności, autentyzmu i godności. Chodzi o postępowanie, w którym jednostka osiąga własne korzyści kosztem innych, często posługując się kłamstwem, manipulacją i pomówieniami.Data dodania komentarza: 4.09.2025, 18:49Źródło komentarza: Nikt nie wie, że jesteś psemAutor komentarza: kynologia teoretycznaTreść komentarza: Stokłosa, mimo że nie jest psem, jest reprezentantem kundlizmu.Data dodania komentarza: 4.09.2025, 18:06Źródło komentarza: Nikt nie wie, że jesteś psemAutor komentarza: zoologTreść komentarza: Cykl życiowy owsika wynosi dwa tygodnie.Data dodania komentarza: 4.09.2025, 17:59Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 21.Autor komentarza: co jest?Treść komentarza: 14 kwietnia 2006, na korytarzu sądu rejonowego w Wałczu, Henryk Tadeusz Stokłosa powołał Grupę Pościgowo-Szpiegującą (GPS100). Na herszta tej grupy przestępczej mianował redaktora naczelnego Tygodnika Nowego, Mariusza Józefa Szalbierza, totumfackiego - furfante do zadań śledzenia, podglądania wolnych obywateli Rzeczypospolitej. Drugim agentem został mianowany Przemysław Janicki - paparazzo. Pierwszą robotę jaką zlecił do wykonania było polecenie: dowiedzcie się, co robią ich* dzieci. Ten stan trwa, bo nie było nigdzie dementi, jakoby ta grupa została rozwiązana a Mariusz Szalbierz ponownie trafił na łono kolegium redakcyjnego Tygodnika Nowego, co potwierdza stopka redakcyjna. *ich- Lemanowicz Janusz i Krystyna.Data dodania komentarza: 4.09.2025, 11:41Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 21.
Reklama
Reklama