Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

[ZŁOTÓW] Rodzice Zuzi odpowiedzą za zabójstwo

Prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko rodzicom zmarłej na skutek pobicia 6-tygodniowej Zuzi ze Złotowa. Za zabójstwo dziewczynki grozi Joannie B. oraz Rafałowi Z. kara dożywotniego więzienia.
[ZŁOTÓW] Rodzice Zuzi odpowiedzą za zabójstwo

Do tragicznych wydarzeń doszło jesienią 2021 roku w mieszkaniu przy Placu Paderewskiego. Sformułowanie przez prokuraturę aktu oskarżenia zajęło tyle czasu ze względu na przeciągające się prace biegłych z dziedziny kryminalistyki. 

- Skierowano do Sądu Okręgowego w Poznaniu akt oskarżenia przeciwko rodzicom dziewczynki, tj. 29-letniej kobiecie i 30-letniemu mężczyźnie, którzy od momentu zatrzymania przebywają w areszcie śledczym. Usłyszały zarzuty zabójstwa poprzez zadanie ciosów narzędziem tępokrawędzistym w głowę dziewczynki w wyniku czego doszło do rozległych obrażeń czaszkowo-mózgowych - mówi rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu Łukasz Wawrzyniak.

Obrażenia doznane przed dziewczynkę wskutek pobicia były tak duże, że nie udało się jej uratować. Rodzice Zuzi od momentu zatrzymania konsekwentnie nie przyznają się do winy, oskarżając się wzajemnie o pobicie 6-tygodniowej córki.

Podczas przeszukania mieszkania zatrzymanych, w którym doszło do tragedii, policja znalazła narkotyki. Mężczyzna przyznał się do posiadania amfetaminy. Badania toksykologiczne wykazały, że zarówno Rafał Z. jak i Joanna B. przed zabójstwem zażywali ten narkotyk. 

(red)


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

M
Mike Pietrowski 03.04.2024 01:41
Oferta kredytowa Czy pilnie potrzebujesz pożyczki? Czy udzielamy pożyczek osobistych? pożyczki biznesowe? pożyczka na dom? kredyty na gospodarstwo? pożyczki na edukację? Kredyt konsolidacyjny z debetem? kredyty na ciężarówki? kredyty samochodowe? kredyty hotelowe? refinansować kredyty? i więcej długów? pożyczki na start? .Oferujemy z oprocentowaniem 2%! Skontaktuj się z nami poprzez: ([email protected])

1991 02.01.2024 09:08
To jest nie do pomyslenia.. kurwa

kurwiszon 22.05.2023 15:35
kurwa jak tak można

fix 16.05.2023 11:00
Mam nadzieję, że dostaną oboje po dożywociu

ehhhh 18.05.2023 00:11
Po dożywociu to już nic nie ma

Chodzieżanka 14.05.2023 21:59
Do czego to ludzie są zdolni, szok :(

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JachuTreść komentarza: Odpowiadajac na pytanie: "Jachu, i jak tam twoja charyzma?" donoszę uprzejmie, że Charyzma właśnie siedzi w wannie i szoruje piczkę przed użyciem, żeby nie śmierdziało śledzikiem. Poza tym muszę was opierdolić, że piszecie jej imię małą literą, co mnie wkurwia. Zakładam, że macie skończoną tylko podstawówkę sprzed reformy gomułkowskiej. Ale i to was nie usprawiedliwia, chamy. Jachu.Data dodania komentarza: 23.05.2026, 14:42Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?Autor komentarza: kurwy z burdeluTreść komentarza: Mariusz Szalbierz, to jest to, co lubimy najbardziej!Data dodania komentarza: 23.05.2026, 14:28Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?Autor komentarza: Marian DominiczakTreść komentarza: Lemanowiczów wolno podsłuchiwać.Data dodania komentarza: 23.05.2026, 14:26Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?Autor komentarza: z sieciTreść komentarza: z siec Jesteś w ukrytej kamerze! Wtorek, 18 Wrzesień 2012 11:58 Słynne taśmy PSL w porównaniu z taśmami z ulicy Wawelskiej są niczym. Bo perfidia ludzi, którzy stoją za tymi nagraniami, nie zna żadnych etycznych granic. Redakcja Tygodnika Nowego opublikowała pierwsze nagrania z domowej kinematografii Krystyny i Janusza Lemanowiczów. Akurat na tym filmie odwiedza ich Marian Janowiak, główny świadek oskarżenia w procesie Henryka Stokłosy. Ale zanim w mieszkaniu przy ulicy Wawelskiej pojawi się Janowiak, gospodarze czynią ostatnie "przygotowania" do wizyty. Postać w kraciastej koszuli instaluje kamerę w otworze skoroszytu, kierując ją w stronę, gdzie za chwilę zasiądzie gość. Krystyna Lemanowicz dla lepszego światła zasłania żaluzje, poprawia coś na stole, gdzie postawiła ciasto i owoce. Kiedy przychodzi Marian Janowiak, gospodyni domu pyta z troską w głosie o zdrowie jego żony. A niedługo potem mówi tak: "Panie Marianie, w czym ja mogłabym panu pomóc? Ja nie wiem, czemu mi Pan tak leży na sercu? Już trzeci raz się spotykamy, tak przypuszczam, że ma Pan do mnie zaufanie". To popełnił Mariusz Szalbierz we współpracy z Kamilem Ceranowskim, kapusiem. I aż dziw, że mamusia Mariusza nie była kurwą, kiedy trafił się jej taki pomiot.Data dodania komentarza: 23.05.2026, 14:24Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?Autor komentarza: edgarTreść komentarza: Myślę że ta cena może poszybować x2Data dodania komentarza: 23.05.2026, 11:01Źródło komentarza: Atrakcyjny grunt od AMW na sprzedażAutor komentarza: JanTreść komentarza: Gdzie żeś był na tym obozie? Bo ja byłem w Gardnie Wielkiej nad jeziorem Gardno w lipcu 1960. Lato było deszczowe. Udaliśmy się też na Grunwald w 550 rocznicę bitwy przeciwko Krzyżakom.Data dodania komentarza: 22.05.2026, 11:28Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Reklama
Reklama