Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Nie tylko Olszewski z ,,życiówką”

Po udanych startach w Międzynarodowym Mityngu im. Zdzisława Krzyszkowiaka w Wałczu, kolejny weekend pilscy lekkoatleci Gwdy wykorzystali na udział w Ogólnopolskim Mityngu w Chojnicach.
Nie tylko Olszewski z ,,życiówką”

Zawodnicy Gwdy odnieśli tam cztery zwycięstwa, ustanawiając przy tym kilka bardzo wartościowych rekordów życiowych: Jan Gański – wzwyż U18- 181 cm, Wiktoria Wójcik – oszczep U16 - 37,95, Hubert Olszewski- 300 ppł U16 - rek. życiowy, Adam Warzewski - oszczep U16 - 45,85 - rek. życiowy. Zwłaszcza wyniki Olszewskiego i Warzewskiego należą do czołowych w kraju w kat. U16. Inne ciekawe wyniki zawodników Gwdy: Gabriel Dobber - wzwyż U16-163 cm, Katarzyna Kaczmarek - 80 ppł U16 - 14,11, Dawid Hajduk- 100 m U20 - 11,65, Tomasz Mętlak – w dal U16 - 5,61, Kryspin Łojko – 100 m U16- 12,30. Ignacy Adler - oszczep U18 - 46,29. 

- W najbliższej perspektywie, dokładnie w dniach 25-26 sierpnia kilku czołowych lekkoatletów „Gwdy” zostało powołanych do reprezentacji Wielkopolski, która wystartuje w Ogólnopolskich Igrzyskach LZS w Białymstoku – podpowiada kierownik sekcji Zbigniew Łapacz.

Mariusz Markowski


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: LOCTreść komentarza: Liga Obrony Cnoty upoważnia Lemanowicza do oceny nie tylko Mariusza, ale też jego córki rozwiedzionej, z bachorami, syna piszącego głupawe felietony raz w miesiącu, mamusi potrzebującej do uciech odbytniczego wału osadczego napędzanego wiatrakiem dla penetracji rozległych otworów przednich i tylnych.Data dodania komentarza: 14.03.2026, 10:01Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: Stefan - KonstantyTreść komentarza: Od pieprzenia są parlamentarzyści.Data dodania komentarza: 14.03.2026, 09:51Źródło komentarza: Senator Szejnfeld uhonorowany „Orłem Niepodległości”Autor komentarza: znachorTreść komentarza: Mi się zdaje, że ten facet na zdjęciu ma lekkie porażenie nerwu trójdzielnego lewostronnie i ślepawe oko.Data dodania komentarza: 14.03.2026, 09:45Źródło komentarza: Nie będziemy frajeramiAutor komentarza: o zasługachTreść komentarza: Heniu załatwił ludności rewelacje zapachowo - smrodowe. Nic nie dawało zaklejanie taśmami okien i drzwi. Szaleństwo dopadało osoby wrażliwe. Ale Henio był niepierduśnikiem politycznym z pieniędzmi.Data dodania komentarza: 14.03.2026, 09:41Źródło komentarza: Nie będziemy frajeramiAutor komentarza: NorwegTreść komentarza: Heniu spoko, dużo już załatwił dla swoich wyborców, jak nikt przed nim. Nie przywozi kartoników z pustymi cyframi. Ziemia Złotowska "najmilej" wspomina ministra Budę, który ją pozbawił połowy kasy z Funduszu Norweskiego. CymbalistaData dodania komentarza: 13.03.2026, 14:55Źródło komentarza: Nie będziemy frajeramiAutor komentarza: Zygiert JaninaTreść komentarza: Jak tak sobie siądę z piwem w puszce na zydelku i myślę, to wydaje się mnie, że system władzy opiera się na podsłuchach, podglądach, nagrywaniach, prowokacjach, podstawianiu kurew i pedałów do użytku. Potem jest trzymanie takim bohaterom w tyłku granatu F-1 a zawleczka na długim loncie za rogiem.Data dodania komentarza: 13.03.2026, 10:52Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Reklama
Reklama