Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

SUPER Antonina!

Reprezentantki Polski kadetek w boksie wygrały dwumecz z reprezentacją Ukrainy. To wydarzenie miało miejsce na obiektach sportowych CK Nauka w Pile!
SUPER Antonina!

Dwumecz kadr narodowych Polski i Ukrainy kadetek (15-16 lat) w boksie, potwierdził organizacyjne umiejętności pilskiego klubu Sporty Walki, Polskiego Związku Bokserskiego, WOZB oraz współorganizatorów Miasta Piła oraz Liceum Ogólnokształcącego SMS Talent Piła. 

- Dla polskiej reprezentacji był to kolejny etap przygotowań do Mistrzostw Europy, które odbędą się w czerwcu w Sarajewie. Polki dwumecz w Pile zdecydowanie zwyciężyły a do wygranej przyczyniła się zawodniczka pilskich Sportów Walki Antonina Hader, która pokonała w niedzielnym pojedynku Darię Liahotske – podkreśla Przemysław Leniec, jeden z trenerów kadry i klubowy trener Sportów Walki Piła w jednym.

Mocne wydarzenie, mające podstawy by je kopiować !

Mariusz Markowski



 



 



 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: tragikomediaTreść komentarza: Wielkie dupsko, to skutek wielkiego żarcia. O filmie "Wielkie żarcie" (1973) najwięcej może nam powiedzieć Maciej Szalbierz - miłośnik kina.Data dodania komentarza: 18.12.2025, 14:29Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 8Autor komentarza: kurczak ze spadówTreść komentarza: Podobno też dopuściła się medialnego wniosku w tym temacie na podłym portalu złotowskim dowodzonym przez specjalistą Ceranowskiego - KONfidenta ARTystę. Kaja zawsze musi gdzieś się wypowiedzieć, bo inaczej na rynku nie zarobi a jeść trzeba.Data dodania komentarza: 18.12.2025, 13:46Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 8Autor komentarza: sztandarTreść komentarza: Kaja wyhaftowała sobie na swoich barchanowych gaciach "Leman do więzienia". A że dupę ma wielką i tłustą hasło jest widoczne na 129,78 metrów.Data dodania komentarza: 18.12.2025, 13:42Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 8Autor komentarza: info.Treść komentarza: Jest nam wiadome, że Leman jest warszawiakiem z Warszawy. Warszawa jest stolicą Polski. To do wiedzy starej kurtyzany za paczkę Sportów lub oranżadę w proszku lat pięćdziesiątych.Data dodania komentarza: 18.12.2025, 13:35Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 8Autor komentarza: dolce vitaTreść komentarza: Dlatego nadal posługuje się terrorystyczną formułą "Error 1006". To jest wygodne, nie wymaga myślenia, tylko wystarczy leżeć do góry dupą.Data dodania komentarza: 17.12.2025, 15:29Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 8Autor komentarza: DNATreść komentarza: Niekoniecznie to jego robota.Data dodania komentarza: 17.12.2025, 15:25Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 8
Reklama
Reklama