Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Kolejne apartamenty w Zawadzie

Na Enklawie Miododajnej w Zawadzie odbyły się warsztaty dla dzieci klas 4 ze szkół podstawowych z terenu gminy Szydłowo. Wzięło w nich udział około 70 uczniów, którzy z entuzja-zmem wypełniali przygotowane heksagony hotelu dla owadów zapylających zlokalizowanego na terenie enklawy.
  • Źródło: UG Szydłowo
Kolejne apartamenty w Zawadzie

Podczas zajęć każda klasa założyła również mini łąkę kwietną. Na zakończenie dla uczestników czekały kiełbaski i ognisko.
Warsztaty zorganizowane zostały dzięki współpracy Gminy Szydłowo z Altvater Piła Sp. z o.o. nale-żącej do grupy Eneris Piła. - Serdeczne podziękowania kierujemy również do Koła Pszczelarzy w Szy-dłowie oraz firmy Kokon Łukasz Zieliński za przeprowadzenie warsztatów. 
Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie uczyć się o ochronie owadów zapylających i bioróżnorodności. Dziękujemy wszystkim za wspaniały czas – podsumował wójt Tobiasz Wiesiołek. 
(eEs), Gmina Szydłowo

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: FantaTreść komentarza: Ja natomiast bym się zastanowił nad tym zapytaniem - orędziem. Ono oznacza moim zdaniem, że jacyś ktosie próbują, ale im na razie nie wychodzi. Jest w mocy treść listu popartego wizerunkiem Stokłosy o czterech zabiegach sprowadzenia śmierci na Krystynę Lemanowicz: śmiertelne pobicie, nożem w plecy, katastrofa na drodze, trup w opuszczonym płonącym domu. Aby dopaść Krystynę, najpierw trzeba by zabić jej męża określonego niegdyś w Internetowym paszkwilu przez Szalbierza tytułem "mąż swojej żony". A Lemanku żyje i Mirindę pije.Data dodania komentarza: 3.11.2025, 19:14Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 20.Autor komentarza: DzióbczykiewiczTreść komentarza: Do tego panteonu sprawiedliwych inaczej trzeba koniecznie dołączyć coś z prokuratury, na przykład Pacholik Bujacz.Data dodania komentarza: 3.11.2025, 18:52Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 20.Autor komentarza: baba pijana ...Treść komentarza: Chętne dupencje na rauszu rozdają swoje wdzięki do głębokości równej długości dla uzyskania zawartości z dyszla absztyfikanta, nawet w kiblu albo szatni na sylwestra 1961 - 1962.Data dodania komentarza: 3.11.2025, 18:47Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 20.Autor komentarza: abstynent z wyboruTreść komentarza: Należy te noclegownie przekształcić w izby wytrzeźwień, żeby odciążyć Szpitalne Oddziały Ratunkowe od pijaków, ochlapusów, opojów i w ogóle zapitych w trupa alkoholików. Komu przeszkadzała wytrzeźwiałka na Polnej w Pile?Data dodania komentarza: 3.11.2025, 18:39Źródło komentarza: Złotowska noclegownia czynna całą dobęAutor komentarza: pułkownikTreść komentarza: We wsi Białośliwie nie ma sexszopu ale w Pile jest koło redakcji Tygodnika Nowego, gdzie robi Mariusz Szalbierz - sztyft redakcyjny. Jeden skok i masz dla swojej baby w krok.Data dodania komentarza: 3.11.2025, 12:20Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 20.Autor komentarza: opoje spod ŻabkiTreść komentarza: Jak się zachowuje kurwa na deszczu?Data dodania komentarza: 3.11.2025, 12:07Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 20.
Reklama
Reklama