Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Z wędką po przygodę

Nad malowniczym jeziorem w Młotkówku odbył się Turniej Wędkarski Szkół Podstawowych z Gminy Wyrzysk. Młodzi reprezentanci wszystkich gminnych szkół rywalizowali o Puchar Burmistrza Wyrzyska oraz Koła Polskiego Związku Wędkarskiego.
  • Źródło: UM Wyrzysk
Z wędką po przygodę

To wyjątkowe wydarzenie połączyło sportową rywalizację z miłością do przyrody. Uczestnicy mieli okazję nie tylko wykazać się umiejętnościami wędkarskimi, ale również spędzić czas na świeżym powietrzu w duchu zdrowej, koleżeńskiej rywalizacji.

W zawodach uczestniczył również burmistrz Marcin Piszczek, który osobiście pogratulował wszystkim młodym wędkarzom i wręczył nagrody zwycięskim drużynom.

Wyniki Turnieju: Klasy I–V: I miejsce – SP Osiek nad Notecią, II miejsce – SP Kosztowo, III miejsce – SP Wyrzysk, IV miejsce – SP Falmierowo. 

Klasy VI–VIII: I miejsce – SP Wyrzysk, II miejsce – SP Osiek nad Notecią, III miejsce – SP Kosztowo, IV miejsce – SP Falmierowo.

Organizatorzy podkreślili, że turniej to nie tylko okazja do zdobywania nagród, ale także do integracji i nauki zasad fair play. Podziękowania skierowano do Koła PZW za współorganizację wydarzenia oraz do nauczycieli, opiekunów i rodziców za zaangażowanie i wsparcie. – Takie inicjatywy warto kontynuować – podsumował Burmistrz Marcin Piszczek. – Bo tu chodzi nie tylko o ryby, ale o wspólne przeżycia, emocje i pasję.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

rykhien 30.06.2025 18:02
Szanowny Panie Dziennikarzu w sprawozdaniu sportowym należy podać wyniki jakie osiągnęli zawodnicy, a szczególnie P Burmistrz, jeżeli też uczestniczył w zawodach.

Reklama
Reklama
Reklama