Reklama
Najtrudniejsze okienko transferowe w historii Polonii
Dlaczego klub opuścił Norbert Kościuch, mimo dżentelmeńskiej umowy? Jak udało się przekonać do siebie transfer "last minute", czyli Rafała Okoniewskiego? Jakie cele na nowe rozgrywki stawia sobie menadżer Polonii? Tego wszystkiego dowiecie się w dzisiejszym odcinku programu Krzysiek Kuźmicz na sportowo, zapraszamy do oglądania.
- Krzysztof Kuźmicz
- 16.11.2017 11:15 (aktualizacja 19.09.2023 03:48)

Autor: Krzysztof Kuźmicz
Data dodania:
16.11.2017 11:15
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: t€macz z ruskiego
Treść komentarza: Podobno niektórzy opoje nie pieriekusywajut, znaczy po naszemu nie zakąszają.
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:28
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Autor komentarza: co kto ma gdzie
Treść komentarza: Senator zamieszał w szambie, a resztę ma w dupie. Nie ustosunkowuje się do zagadnień poruszanych w postach.
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:02
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Autor komentarza: Szydercy
Treść komentarza: Tak. Nawet jego komiliton Barabasz zadziwił się i zawołał: takie resztki wlewasz?
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:45
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Autor komentarza: składniki oferty
Treść komentarza: Czy to było wtedy, jak Mariusz Szalbierz podzielił się niedopitką, resztką jakiegoś płynu, który mu się nie zmieścił? Czy taka resztka mogła być zbiorowiskiem wody, spirytusu, cukru, bakterii, gilów z nosa, śliny, wirusów, riketsji, prionów, złuszczonych naskórków i włosów z nosa, resztek zagrychy z paszczy,
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:31
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Autor komentarza: Klub AA
Treść komentarza: Znany jest przykład osoby uwikłanej w alkoholizm, która potrafi w pracy wypić półtora flaszki i czaić się jeszcze na butelkę koniaku.
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:18
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Autor komentarza: oddział zamknięty
Treść komentarza: Nie można pijakowi odmówić dostępu do wódki, bo on cierpi męki Tantala bez tego paliwa.
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:10
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze