Reklama
Nowy prezes, nowe priorytety
Przed tym sezonem futsalowcy z Piły znaleźli się na rozdrożu. Klub pożegnał się z własnej woli ze sponsorem tytularnym, który był z nim od początku istnienia, a w dodatku stracił kilku ważnych graczy, w tym Mateusza Kosteckiego, który wybrał ofertę ekstraklasowego Red Dragons Pniewy. Jak w nowej rzeczywistości odnajduje się nowy prezes Grzegorz Graczyk?
- Marek Barabasz
- 26.12.2017 18:27 (aktualizacja 19.09.2023 03:48)

Autor: Krzysztof Kuźmicz
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: t€macz z ruskiego
Treść komentarza: Podobno niektórzy opoje nie pieriekusywajut, znaczy po naszemu nie zakąszają.
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:28
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Autor komentarza: co kto ma gdzie
Treść komentarza: Senator zamieszał w szambie, a resztę ma w dupie. Nie ustosunkowuje się do zagadnień poruszanych w postach.
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:02
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Autor komentarza: Szydercy
Treść komentarza: Tak. Nawet jego komiliton Barabasz zadziwił się i zawołał: takie resztki wlewasz?
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:45
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Autor komentarza: składniki oferty
Treść komentarza: Czy to było wtedy, jak Mariusz Szalbierz podzielił się niedopitką, resztką jakiegoś płynu, który mu się nie zmieścił? Czy taka resztka mogła być zbiorowiskiem wody, spirytusu, cukru, bakterii, gilów z nosa, śliny, wirusów, riketsji, prionów, złuszczonych naskórków i włosów z nosa, resztek zagrychy z paszczy,
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:31
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Autor komentarza: Klub AA
Treść komentarza: Znany jest przykład osoby uwikłanej w alkoholizm, która potrafi w pracy wypić półtora flaszki i czaić się jeszcze na butelkę koniaku.
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:18
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Autor komentarza: oddział zamknięty
Treść komentarza: Nie można pijakowi odmówić dostępu do wódki, bo on cierpi męki Tantala bez tego paliwa.
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:10
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze