Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Pilscy Wszechpolacy okleili Berlin

W czwartek pilscy Wszechpolacy wraz z kolegami z koła zielonogórskiego oplakatowała Berlin. Akcja o zabarwieniu edukacyjnym miała związek z przypisywaniem Polsce odpowiedzialności za Holocaust.
Pilscy Wszechpolacy okleili Berlin

Michał Zimny, pilska Młodzież Wszechpolska:- Nasi działacze wraz z kolegami z koła zielonogórskiego rozwiesili kilkadziesiąt plakatów w języku angielskim m.in w okolicach Bramy Brandenburskiej czy pod redakcją ZDF. Jak informują rodacy mieszkający za Odrą, plakaty nadal wiszą i wzbudzają wiele kontrowersji.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Polak bez hakenkreutza 13.02.2018 13:08
Jakie plakaty, taka młodzież! A swoje zamawianie piw pokazaliście?

Gostek 13.02.2018 00:27
BRAWO WSZECHPOLACY PILSCY !!!

J-23 13.02.2018 08:57
Nawet duże litery nie sprawią, że kmiotki będą czymś więcej niż kmiotkami !

rycho 06.02.2018 19:39
No,no. Akcja jak zamach na Kutchserę w wykonaniu ,, patriotów " z Schneidemühl. Niemcy robią pod siebie.

Wurst und Bier 07.02.2018 13:22
Niemcy zawsze robią pod siebie. Niemcy zawsze maszerują

ja 05.02.2018 16:55
Ćwoki!

Adam 06.02.2018 09:25
A Ty potomek nazistów?

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: EmeritusTreść komentarza: Zofia z Piły określająca siebie jako Pilankę jest starą, rozklekotaną bladzią pochodzącą z wiochy. Nie mając nic do zaproponowania oprócz pochwy, skorzystała z tego instrumentu jako źródła utrzymania. Kiedy na Politechnice miałem semestr wykład "Nauka o pracy", ustaliliśmy z wykładowcą po analizie przypadków typu Pilanka, że prostytucja mieści się w definicji pracy. Tylko trzeba było płacić składki ZUS. Teraz stara baba z wyrąbanym przodkiem, a może i tyłkiem, musi pisać bzdury, dla chleba.Data dodania komentarza: 15.12.2025, 22:31Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 8Autor komentarza: Archiwum Państwowe O/ PiłaTreść komentarza: My, starzy partyjniacy protestujemy przeciwko nazywaniu Lemana komuchem. 21 grudnia 1981 roku na posiedzeniu Sekretariatu Komitetu Miejskiego PZPR podjęliśmy decyzję o wydaleniu z Partii tow.ob. Janusza Lemanowicza dotychczasowego Sekretarza POP COBR „Polam” za niewłaściwą postawę polityczną, brak współpracy z Komitetem Zakładowym i Instancją miejską, za zatrzymywanie informacji z POP do instancji oraz prowadzenie własnej polityki niezgodnej ze Statutwm Partii. – I Sekretarz KM PZPR w Pile Jan Jankowski. W posiedzeniu uczestniczył członek władz wojewódzkich PZPR w Pile – Stefan Granops. Była to kara za tworzenie tak zwanych struktur poziomych, czyli porozumienia organizacji z poszczególnych zakładów pracy, co pozbawiało hierarchię pionową władzy.Data dodania komentarza: 15.12.2025, 22:22Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 16.Autor komentarza: oddział wenerologicznyTreść komentarza: Pozdrawiamy starą kurew zwaną Zofia z Piły. Posiada wielką, wytrzebioną vaginę o pojemności pięciokilowego worka kartofli plus główka kapusty na gołąbki. Nawet słynny ze swojego pytona CiJa nie dał rady i poległ.Data dodania komentarza: 15.12.2025, 22:10Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 16.Autor komentarza: PilankaTreść komentarza: Leman to stary komuch z WałczaData dodania komentarza: 15.12.2025, 20:53Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 8Autor komentarza: PilankaTreść komentarza: Leman ty stary komuchuData dodania komentarza: 15.12.2025, 20:52Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 16.Autor komentarza: stopka redakcyjnaTreść komentarza: Lektura Tygodnika Nowego nie pozostawia wątpliwości, że Mariusz Szalbierz ponownie implantował swoje posłannictwo do góry dupą i znowu robi jako sztyft redakcyjny tego lokalnego wydawnictwa prasowegoData dodania komentarza: 15.12.2025, 17:27Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 5
Reklama
Reklama