KABARET K2 W KRZYŻU WLKP.

  • 27.02.2018, 13:18 (aktualizacja 27.02.2018, 13:20)
  • Anna Czapla-Furtacz
KABARET K2 W KRZYŻU WLKP.
Ponad dwugodzinny program kabaretowy, fenomenalne skecze i śmiech do łez – tak w kilku słowach można podsumować niedzielny występ kabaretu K2 w krzyskim Ośrodku Kultury.

Grupa zawiązała się w 2012 roku w Zielonej Górze. W jej skład wchodzą Michał Zenker, Bartosz Klauziński oraz od niedawna przedstawiciela płci pięknej Dominika Najdek. Założyciele grupy od dłuższego czasu dokazywali sobie towarzysko i scenicznie, dlatego postanowili pójść kabaretową drogą. Mimo młodego ,,wieku” zdobyli już wiele nagród między innymi I nagrodę w Przeglądzie Kabaretów PAKA w Krakowie w 2013 roku. Artyści zaprezentowali skecze o policjantach, służbie zdrowia, bardzo pobudzonej sekretarce czy też królewskim koniuszym. Od samego początku programu złapali świetny kontakt z publicznością, która po skończonym występie nagrodziła ich gromkimi brawami i nie wypuściła z sali bez bisowania. Na zakończenie dyrektor M-GOK Katarzyny Waśko podziękowała artystom za wspaniały występ, który upłynął pod znakiem dobrego humoru i śmiechu na ustach.

(ip)

Anna Czapla-Furtacz

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe