Pilanka nagrodzona w ogólnopolskim konkursie

  • 25.04.2018, 12:28
  • Anna Czapla-Furtacz
Pilanka nagrodzona w ogólnopolskim konkursie Foto: Elżbieta Jeznach
Pilanka Karolina Smęda-Drzycimska zdobyła nagrodę i tytuł lidera w podejmowaniu przedsiębiorczych inicjatyw w Ogólnopolskim Konkursie VII Polish Businesswomen Awards. Wśród laureatów znaleźli sie też m.in. Grażyna Wolszczak, Dorota „Doda” Rabczewska i aktor Jacek Rozenek.

Ponad 250 przedsiębiorców, właścicieli firm, znane osobowości oraz media pojawiło się 21.04. 2018 w Hotelu Bellotto w Warszawie na prestiżowej, finałowej Gali VII Polish Businesswomen Awards 2018. Podczas wydarzenia zostały wręczone statuetki w uznaniu za sukcesy, profesjonalizm i najwyższą jakość. W tym roku w kategorii Wybitna Osobowość statuetkę otrzymała aktorka Grażyna Wolszczak, nagroda w kategorii Działalność Charytatywna wręczona została Dorocie „Dodzie” Rabczewskiej, aktor Jacek Rozenek otrzymał statuetkę w kategorii Wybitna Osobowość. Natomiast w kategorii: Sukces nagrodę i tytuł lidera w podejmowaniu przedsiębiorczych inicjatyw otrzymała pilanka - Karolina Smęda-Drzycimska.

Karolina Smęda-Drzycimska jest kreatywną i przedsiębiorczą Wielkopolanką. Wielokrotnie zdobywała wyróżnienia i nagrody uczestnicząc w wielu konkursach regionalnych i ogólnopolskich m.in. zdobyła 2 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Kobieta Przedsiębiorcza 2012 organizowanym przez Dress for Success, Klub Kobiet Przedsiębiorczych i Gazetę Wyborczą w Poznaniu. W Warszawie otrzymała Nominację w II edycji Ogólnopolskiego konkursu o Statuetkę Platerki. W tym roku zajęła trzecie miejsce w konkursie Kapituły Głosu Wielkopolskiego „Osobowość Roku 2017” w kategorii Biznes.

Statuetki Polish Businesswomen Awards wykonane są według niepowtarzalnego wzoru autorstwa Andrzeja Batorskiego. Na finałowej Gali wystąpił uznany tenor Łukasz Karauda, można było obejrzeć pokazy mody odbył się też uroczysty bankiet.

 

Anna Czapla-Furtacz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe