W Ujściu i Jabłonowie zakończono modernizacje dróg

  • 26.04.2018, 10:50
  • eki
W Ujściu i Jabłonowie zakończono modernizacje dróg
Drogi, drogi i jeszcze raz drogi …

JABŁONOWO/ UJŚCIE     Jedne odcinki już przejezdne, na drugich – jeszcze trwają roboty

Jedna z inwestycji dotyczyła przebudowy drogi gminnej, polegającej na utwardzeniu istniejącego ciągu pieszo-jezdnego ulicy Polnej w Ujściu”. W ramach zadania, na drodze o dł. J165 m położono kostkę betonową o gr. 8 cm.

Budżetu Obywatelskiego miasta Ujście na rok 2018.             

W Jabłonowie natomiast dokonano odbioru przebudowanej drogi wewnętrznej na Osiedlu Słonecznym, która również została utwardzona kostką betonową o gr.       Przebudowa ulicy Polnej kosztowała blisko 140 tys. zł. Została sfinansowana ze środków w ramach 8 cm.  Zmodernizowany odcinek drogi ma dł. ok. 100 m. Inwestycja kosztowała Gminę nieco ponad 85 tys. zł.

      Trwają również prace związane z przebudową istniejącej drogi wewnętrznej oraz chodnika na Osiedlu Szklary II w Ujściu Zakres robót obejmuje zmianę nawierzchni istniejącej drogi i chodnika. Betonowe płyty zastąpione zostaną kostką brukową typu polbruk o gr. 8 cm.  Inwestycja realizowana jest na odcinku nieco ponad 0,5 km. Jej koszt to ponad 111 tys. zł.

      Wykonawcą wszystkich trzech inwestycji jest firma Roboty Drogowo – Budowlane Jacek Karpiński ze Złotowa.

mon

 

 

eki

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe