Wiara w biznesie: konferencja w MDK

  • 26.04.2018, 16:18
  • eki
Wiara w biznesie: konferencja w MDK
„Katolicka Rewolucja w Biznesie II oraz Moja firma – Polska sprawa! - w Młodzieżowym Domu Kultury w Pile.

Jak być moralnym i etycznym w prowadzeniu biznesu i czy to w ogóle możliwe? O tym między innymi rozmawiano podczas konferencji „Katolicka Rewolucja w Biznesie II , Moja firma – Polska sprawa!", która niedawno odbyła się w Młodzieżowym Domu Kultury w Pile.

Jej uczestnikami byli przedsiębiorcy oraz młodzież szkół ponadgimnazjalnych, która niebawem wkroczy na rynek pracy. Organizatorami były Fundacja Wiara w Biznesie oraz Polska Akademia Biznesu.

Była to pierwsza z cyklu 21 konferencji, jakie odbywać się teraz będą w całym kraju.

Konferencja została objęta patronatem m.in. przez: Ministerstwo Sprawiedliwości, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, posłankę Marta Kubiak oraz starostę pilskiego Eligiusz Komarowski.

- Jest tu wielu uczniów, z pewnością też wielu przyszłych biznesmenów i do nich się głównie zwrócę. Każde takie spotkanie to doskonały poligon doświadczalny, doskonałe źródło wiedzy prawnej i ekonomicznej. Warto takie spotkania organizować, warto mówić o tym czym jest etyka w biznesie, czym są zasady, którymi powinniśmy się kierować w życiu, w szkole, w pracy, czy właśnie prowadząc działalność gospodarczą. Jeżeli wszyscy będziemy uczciwi na każdym polu, będzie nam się zwyczajnie żyło lepiej- powiedział starosta.

Posłanka Marta Kubiak zachęcała młodzież do zadawania pytań ekspertom, którzy prowadzili ciekawe wykłady między innymi na temat nowoczesnych narzędzi w prowadzeniu biznesu.

eki

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
buldożer
buldożer 29.04.2018, 09:56
To już do tego ażeby być uczciwym potrzebna jest wiara.skoro 99 % to katolicy to skąd tyle oszustw,kradzieży i bandytyzmu.W aktach spraw karnych i wykroczeń nalezy odnotowywać -katolik czy nie ,to wowczas wyjdzie cala prawda.Ten propisowski burmistrz liże się jak moze aktualnej władzy.Szkoda tylko zajmować czas tej spędzonej młodziezy,Gorzej jak za PRL z ta propaganda.
żal patrzeć
żal patrzeć 27.04.2018, 12:12
żaden biznesmen nie przyszedł to zgonili dzieciaki z podległych szkół? z budowlanki bo najbliżej czy z mechanika bo tam zarządza dyrektor "Lubię to!"

Pozostałe