Sztuczny wodospad, pieszczotliwie nazywany przez łobżeniczan Niagarą, przyciąga wzrok zmieniającymi się kolorami świateł.
Łobżenicka Niagara znowu oświetlona
Od jakiegoś czasu mieszkańcy Łobżenicy podczas wieczornych spacerów znów mogą się cieszyć widokiem podświetlonego jazu na Łobżonce.
- Anna Czapla-Furtacz
- 26.04.2018 18:45 (aktualizacja 02.08.2023 11:49)

Data dodania:
26.04.2018 18:45
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: kapitan Nemo
Treść komentarza: kogo opchodzi co uznał Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych?
Data dodania komentarza: 24.07.2026, 11:47
Źródło komentarza: Pilski hejter upomniany przez prezesa UODO
Autor komentarza: cenzor z Mysiej
Treść komentarza: Od kiedy doszło do opinii publicznej jakoby portal faktypilskie miał choćby chwilowy kontakt z poważnością? Czegoś takiego nie wiemy jako Państwowy Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk.
Data dodania komentarza: 24.07.2026, 11:44
Źródło komentarza: Pilski hejter upomniany przez prezesa UODO
Autor komentarza: pocztmistrz z Tczewa
Treść komentarza: Wyrokowanie, decydowanie ze świadomością, że się wysyła gdziekolwiek, byle nie do delikwenta, jest jak okienko na poczcie. Pierdut stempel i do widzenia.
Data dodania komentarza: 24.07.2026, 11:40
Źródło komentarza: Pilski hejter upomniany przez prezesa UODO
Autor komentarza: cyrk na widłach
Treść komentarza: Zdjęcie z roku 2006 jest obcięte i w tym czasie obecnym roku 2026 nieadekwatne. Mógłby Szalbierz zamieścić zdjęcie jak leży w chawirze do góry dupą.. To stałe jego zajęcie. W swoim podłym wypracowaniu "Czy Janusz Lemanowicz rozwieje nasze wątpliwości" w wydaniu Tygodnika Nowego z lipca 2006 nie cykał się i nie pykał a wkleił jako ilustrację zdjęcie Janusza Lemanowicza z protestu przed komendą policji. Nie omieszkał pokazać w całej krasie numeru pesel. A teraz wstydliwie kryje się jak błazen cyrkowy z piłką golfową na nosie.
Data dodania komentarza: 24.07.2026, 10:09
Źródło komentarza: Pilski hejter upomniany przez prezesa UODO
Autor komentarza: fan2+1
Treść komentarza: To jest jak "Windą do nieba" Dwa Plus Jeden z niezapomnianą Elą Dmoch.
Data dodania komentarza: 24.07.2026, 09:41
Źródło komentarza: Pilski hejter upomniany przez prezesa UODO
Autor komentarza: już mu niosą...
Treść komentarza: Bo on już goni resztkami, już mu niosą butelkę z bimberkiem, musztardówkę mu wcisną do garści, stryczek z kaca mu włożą na serce i powiozą go w trumnie do taty.
Data dodania komentarza: 24.07.2026, 09:28
Źródło komentarza: Pilski hejter upomniany przez prezesa UODO
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze