O szkodach łowieckich po „nowemu”

  • 02.05.2018, 12:43
  • Anna Czapla-Furtacz
O szkodach łowieckich po „nowemu”
SZYDŁOWO Z inicjatywy wójta Dariusza Chrobaka odbyło się spotkanie przedstawicieli kół łowieckich z rolnikami z terenu gminy Szydłowo

Tematem była nowelizacja ustawy Prawo Łowieckie, która weszła w życie 1 kwietnia br.

W obradach, które odbyty się 27 kwietnia br. w Centrum Upowszechniania Kultury w Szydłowie uczestniczył również nadleśniczy Nadleśnictwa Zdrojowa Góra Adam Standio. Gospodarz spotkania wójt Dariusz Chrobak przedstawił zebranym obecny stan prawny, procedurę przeprowadzania szacowania szkód łowieckich oraz największe problemy z tym związane.

Konkluzją spotkania było wypracowanie zasad współpracy i wzajemnej pomocy wszystkich uczestników szacowania szkód łowieckich w taki sposób, aby przebiegały one bez zbędnych emocji, a także z uwzględnieniem problemów związanych z odpowiednim przygotowaniem kadry szacującej.

mon

Anna Czapla-Furtacz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe