Ważne prace i projekty na cmentarzu komunalnym

  • 18.05.2018, 09:56
  • eki
Ważne prace i projekty na cmentarzu komunalnym Projekt związany z fragmentami dawnego Mauzoleum wymaga jeszcze dalszych prac
TRZCIANKA. Omówiono dalsze plany związane z artefaktem po nieistniejącym Mauzoleum

Temat dawnego mauzoleum ciągle wzbudza tu wiele kontrowersji… Na cmentarzu komunalnym w Trzciance odbyło się spotkanie dotyczące omówienia końcowych prac związanych z ustawieniem Postumentu z nieistniejącego Mauzoleum Żołnierzy Armii Czerwonej.

W konsultacjach uczestniczył burmistrz - Trzcianki Krzysztof Czarnecki, zastępca burmistrza - Grażyna Zozula, dyrektor muzeum - Elżbieta Wiśnicka oraz właściciel firmy JAWORSKI-TRANS  Oskar Jaworski.

      Urząd Miejski w Trzciance informuje, iż równolegle rozpoczynają się prace renowacyjne Pomnika Żołnierzy Wojska Polskiego, poległych podczas II wojny światowej, położonych przy głównej alei zasłużonych.

pik

 

eki

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe