Robert Biedroń gościł u starosty pilskiego

  • 24.05.2018, 07:39
  • eki
Robert Biedroń gościł u starosty pilskiego
Spotkanie przebiegało w niezwykle miłej atmosferze

Prezydent Słupska Robert Biedroń, goszcząc w Pile, jeszcze przed spotkaniem z mieszkańcami Piły w Invest Parku, odwiedził starostę pilskiego, Eligiusza Komarowskiego.

- Spotkaliśmy się w ubiegłym roku na Forum Ekonomicznym w Krynicy i wtedy zaprosiłem Roberta Biedronia. Dzisiaj będąc w Pile z tego zaproszenia skorzystał - mówi starosta Eligiusz Komarowski.

Spotkanie przebiegało w niezwykle miłej atmosferze. Starosta pilski i prezydent Słupska rozmawiali o samorządzie i na temat bieżącej sytuacji w kraju.

Robert Biedroń to znany polityk, publicysta. Był posłem VII kadencji Sejmu.

PP

eki

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Liga Obrony Cnoty
Liga Obrony Cnoty 30.05.2018, 17:28
Jak donosi prasa: Spotkanie przebiegało w niezwykle miłej atmosferze.
Może doszło do czegoś więcej? Gabinet starosty jest przestronny i dyskretny.
Wangogh
Wangogh 30.05.2018, 17:16
Pan Biedroń patrzy na tę mozaikę i radośnie myśli: jak ta kolorystyka jest łudząco podobna do flagi gejowskiej. Hohoho! To dopiero jest postęp tolerancji na terenie bliskiego powiatu.

Pozostałe