Pojadą nowymi drogami

  • 25.05.2018, 08:15
  • eki
Pojadą nowymi drogami
ŁUGI UJSKIE/ WĘGLEWO Na terenie gminy powstają kolejne nowe drogi

W Ługach Ujskich oddano do użytku przebudowaną drogę do cmentarza, w Węglewie – trwa przebudowa drogi gminnej na działce 68/2.

Zakres prac w Węglewie obejmuje modernizację drogi na odcinku około 100 metrów wraz z wykonaniem zjazdów do posesji. Nowa nawierzchnia jezdni o szerokości 5,5 metra oraz zjazdy zostaną wykonane z kostki polbrukowej o grubości 8 centymetrów na podbudowie z kruszywa łamanego Prace zakończyć mają się do 31 sierpnia br., a ich wykonawcą jest firma Team-Bud Wojciech Maciaszczyk z Piły.

      W Ługach Ujskich została oddana do użytku przebudowana droga do cmentarza. W ramach zadania droga gminna na długości 250 metrów i szerokości jezdni 4,5 metra utwardzona została masą mineralno-asfaltową. Utwardzono także obustronnie pobocza kruszywem naturalnym oraz wyregulowano istniejące studzienki kanalizacyjne. Inwestycja kosztowała ponad 193 tys. zł, a jej wykonawcą była firma Roboty Drogowo-Budowlane Jacek Karpiński ze Złotowa.

mon

 

eki

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe