Poleć do Brukseli, wygraj smartfon!

  • 01.06.2018, 20:14 (aktualizacja 01.06.2018, 20:24)
  • Admin admin
Poleć do Brukseli, wygraj smartfon!
Świętujemy z Unią Europejską. Ostatnia szansa, żeby wyciąć kupon z Tygodnika Nowego i polecieć we wrześniu na 3 dni do Brukseli.

Razem z dziennikarzami z gazet lokalnych poznasz świat urzędników Unii Europejskiej i korzyści z Polityki Spójności, a także zobaczysz wyjątkową stolicę. W kontaktach pomoże tłumacz.

Do 15 czerwca wypełnij kupon i wyślij go do redakcji Tygodnika Nowego (64-920 Piła, ul. Roosevelta 38). Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 13 lipca 2018 r. na stronie www.gazetylokalne.pl; tam znajdziesz także regulamin rekrutacji.

Jak wygrać smartfona? Pokaż na zdjęciu, co Unia Europejska zrobiła dla Ciebie czy Twojej miejscowości i wyślij je do 31 maja na [email protected] koniecznie z danymi do kontaktu i dopiskiem „Tygodnik Nowy”.

Redakcja oceni prace, a wyniki ogłosimy do 30 czerwca na naszym portalu www.dzienniknowy.pl oraz na www.gazetylokalne.pl, na której znajdziesz też regulamin konkursu.

Rekrutację na wizytę studyjną „Bruksela – zobacz to sam!” oraz konkurs „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu!” ogłasza Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej wspólnie ze Stowarzyszeniem Gazet Lokalnych.

Działania w ramach projektu "InForMe - Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce" przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

(red)

 

Admin admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe