​​​​​​​Targi pracy dla młodych

  • 08.06.2018, 12:07
  • Anna Czapla-Furtacz
​​​​​​​Targi pracy dla młodych
W czwartek, 14 czerwca w pilskim Inwest-Parku odbędą się Mini-Targi Pracy dla Młodych. To pierwsza edycja tego wydarzenia. Zgodnie z zapowiedziami po wakacjach pojawi się kolejna, tym razem z ofertami pracy dla młodzieży, która chciałaby połączyć naukę z pracą.

 

Jak podaje biuro prasowe Urzędu Miasta, przedsiębiorcy z Piły i okolic zgłosili blisko 100 ofert pracy sezonowej i wakacyjnej dla młodzieży i studentów. Wśród nich przeważają oferty pracy w gastronomii oraz jako sprzedawca. Znajdują się także oferty staży w firmach takich jak Colours Factory, Signify, Swisspol.

Jagoda Oburota:- Młodzi wśród ofert znajdą również pracę przy zbiorze borówki, z dojazdem do Stobna zapewnionym przez pracodawcę. Poszukiwana jest także recepcjonistka z językiem angielskim, operator naziemnych urządzeń startowych ze szkoleniem, osoby chętne do tkania maty dekoracyjnej (elastyczne godziny pracy).

Czwartkowe targi ruszą o godz. 14.00

(acz)

foto:UM

Anna Czapla-Furtacz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe