Dorota Sumińska w Pile

  • 08.06.2018, 13:34
  • Anna Czapla-Furtacz
Dorota Sumińska w Pile
Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych EFFATA zaprasza na otwarte spotkanie z Dorotą Sumińską, lekarzem weterynarii z wykształcenia, współpracownikiem Najwyższej Izby Kontroli, z zamiłowania badaczką behawioru wszystkich zwierząt z człowiekiem włącznie. Spotkanie odbędzie się 14 czerwca 2018 roku (czwartek), w sali Młodzieżowego Domu Kultury w Pile, przy ulicy Stefana Okrzei 9, o godzinie 16.00.

Pani doktor jest autorką wielu książek nie tylko o zwierzętach. Od lat zajmuje się krzewieniem wiedzy przyrodniczej w mediach. Wegetarianka. Podwarszawski dom dzieli z dwudziestką zwierząt zabranych z niedoli. Podczas czwartkowego spotkania będzie możliwość zakupu książek Doroty Sumińskiej.

***

Wcześniej, o godzinie 13.00 odbędzie się w siedzibie Powiatowego Lekarza Weterynarii w Pile zamknięte spotkanie dla Powiatowych Lekarzy Weterynarii z terenu północnej Wielkopolski oraz lekarzy weterynarii prywatnych praktyk z powiatu pilskiego. Tematy: działalność Najwyższej Izby Kontroli w zakresie zapobiegania bezdomności zwierząt, nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt, zapobieganie bezdomności zwierząt, zadania samorządu, działalność schronisk dla bezdomnych zwierząt, czipowanie (znakowanie) zwierząt domowych.

Anna Czapla-Furtacz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe