5-lecie Sekcji Tenisa Stołowego w Lubaszu

  • 27.06.2018, 15:33
  • Anna Czapla-Furtacz
5-lecie Sekcji Tenisa Stołowego w Lubaszu
Kto by pięć lat temu pomyślał, że zwykłe, dodatkowe zajęcia dla najmłodszych, przerodzą się w klub sportowy? Pewnie nikt. W piątek, 22 czerwca w restauracji Cafe 15 w Lubaszu odbyła się uroczystość 5 – lecia działalności Uczniowskiego Klubu Sportowego - Sekcji Tenisa Stołowego wraz z podsumowaniem zakończonego sezonu 2017/2018.

Na jubileusz przybyli zawodnicy, rodzice, działacze oraz przyjaciele klubu, którzy mieli okazję obejrzeć i wysłuchać obszernych prezentacji z działalności UKS-u w minionych latach. Najważniejsze informację dotyczyły jednak zakończonego sezonu, który był niezwykle udany dla reprezentacji Gminy Lubasz. Nasi zawodnicy wywalczyli m.in: dwukrotny awans i udział w Mistrzostwach Polski Żaków, brązowy medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, Mistrzostwo Wielkopolski Skrzatek, srebrny medal w wielkopolskim turnieju Top 8 asów żaczek czy 3 miejsce w rozgrywkach IV ligi tenisa stołowego Rejonu Pilskiego. To najważniejsze osiągnięcia klubu w ubiegłym sezonie, ale zaledwie mały wycinek z sukcesów, które wywalczyli nasi reprezentanci.

Po części oficjalnej przyszedł czas na zasłużoną biesiadę, przepyszny - okolicznościowy tort, wspaniałe jedzenie oraz wspólne rozmowy i plany na najbliższą przyszłość. Za całokształt tego wydarzenia pragniemy podziękować naszemu wspaniałemu sponsorowi!

Mamy nadzieję, że przed nami kolejne lata działalność i jeszcze nie raz, w jeszcze większym gronie spotkamy się, aby świętować nasza wspólne małe i duże sukcesy.

Bartłomiej Turek

Prezes UKS Lubasz

Anna Czapla-Furtacz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe