Opowieść na 3 struny

  • 29.06.2018, 12:56 (aktualizacja 29.06.2018, 12:57)
  • Anna Czapla-Furtacz
Opowieść na 3 struny
W czwartek, 28 czerwca w Galerii na Starym Rynku w Ujściu można było obejrzeć spektakl "Opowieść na 3 struny" w wykonaniu działającego przy Regionalnym Centrum Kultury w Pile teatru TAK!.

„Opowieść na 3 struny” to historia dziejąca się pod koniec lat 30-stych. Zagubiona wśród pól mała wioseczka. Miłosny trójkąt – dwóch braci, których postawiła naprzeciw sobie miłość do jednej dziewczyny. Ale miłość która miałaby się dopełnić dzięki tragedii jednego, nie przyniesie szczęścia drugiemu. Wszystko to, dzieje się na pograniczu między światem i za-światem, splecione jak ręcznie robiona koronka. A w tle, tradycyjna muzyka w korzennych klimatach.

Adaptacja i scenariusz oraz reżyseria Ewelina Ewa Wyrzykowska. Teatr TAK! w składzie : Paulina Barycza, Greta Ratajczyk-Załęcka, Sylwia Palińska, Filip Nykiel, Mateusz Ziemichód Muzyka – Zespół Teatru, oraz tradycyjna w wykonaniu: Kapeli Maliszów oraz Janusz Prusinowski Trio.

Anna Czapla-Furtacz

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe