Atak wandali i złodziei

  • 30.07.2018, 10:00 (aktualizacja 30.07.2018, 10:02)
  • Anna Czapla-Furtacz
Atak wandali i złodziei
WYRZYSK/ OSIEK NAD NOTECIĄ/ AUGUŚCIN Zniszczyli miejskie mienie: ławki, znaki drogowe. Ukradli przęsła…

W ciągu ścieżki rowerowej pomiędzy Wyrzyskiem i Osiekiem nad Notecią zniszczone zostały ławki, znaki drogowe, a na dodatek na samej ścieżce znalazł się balot ze słomą. - Przykre są takie widoki, gdzie nasze wspólne mienie, o które nieustannie dbamy, jest niszczone – komentuje burmistrz Bogusława Jagodzińska.

W ostatnim czasie doszło do aktów wandalizmu w ciągu ścieżki rowerowej pomiędzy Wyrzyskiem i Osiekiem nad Notecią. Zniszczone zostały ławki, znaki drogowe i drzewka. Skradziono również trzy przęsła z ogrodzenia świetlicy wiejskiej w Auguścinie. Zdarzenia zostały zgłoszone policji.

- Aby zapobiec podobnym sytuacjom, w przyszłości planujemy wykonanie oświetlenia w ciągu ścieżki rowerowej. Niestety, czasami dochodzi do takich zdarzeń. Szkoda, że są osoby, które nie szanują naszego wspólnego dobra, a jak wiadomo, na każde zniszczone mienie trzeba powtórnie wydać nasze wspólne pieniądze – mówi burmistrz Bogusława Jagodzińska.

(es)

Anna Czapla-Furtacz

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe