Pierwszy odcinek drogi przez puszczę już gotowy

  • 08.08.2018, 21:11 (aktualizacja 08.08.2018, 21:18)
  • Anna Czapla-Furtacz
Pierwszy odcinek drogi przez puszczę już gotowy
„Przebudowa Transpuszczańskiej Drogi Jaźwiny – Golin, Gmina Człopa, powiat wałecki, województwo zachodniopomorskie”- tak nazywa się realizowana właśnie inwestycja w gminie Człopa, której pierwszy etap oddano właśnie do użytku.

Pomysł budowy tej drogi narodził się ponad rok temu, a dziś mamy już pierwsze efekty. To kooperacja Burmistrza Miasta i Gminy Człopa, Nadleśnictwa Człopa, Nadleśnictwa Głusko oraz Drawieńskiego Parku Narodowego.

Trasa transpuszczańska to bardzo ważny odcinek komunikacyjny zarówno dla Gminy, jak i Nadleśnictwa. Jej naprawa, a właściwie budowa ułatwi życie lokalnej społeczności. Już teraz wzrósł standard techniczny drogi, poczucie komfortu i bezpieczeństwa jazdy, a kolejne etapy budowy – jak zapewniają władze gminy – będą konsekwentnie realizowane i oddawane do użytku aż do zakończenia całego zadania.

-Za realizację i wysoką jakość inwestycji należą się podziękowania dla wykonawcy - Pawła Draba i jego załogi oraz inspektora nadzoru - Michała Kruczkowskiego. Zarówno ten etap, jak i pozostałe będą wykonane w najnowszej technologii i miejmy nadzieję, czego sobie i wszystkim użytkownikom życzę, że będzie służyła bardzo długo – powiedział Burmistrz Zdzisław Kmieć na otwarciu I odcinka trasy.

(acz), (ps)

Anna Czapla-Furtacz

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
emajka
emajka 26.08.2018, 20:34
Gratulacje dla Samorządowców. Cieszymy się z każdej nowej drogi

Pozostałe