Odbiór prac na Orliku

  • 21.08.2018, 19:48
  • bek
Odbiór prac na Orliku
Nowe prysznice i armatura łazienkowa to tylko część zmian

20 sierpnia br., burmistrz Trzcianki Krzysztof Czarnecki wraz z zastępczynią Grażyną Zozulą oraz dyrektorem Szkoły Podstawowej Nr 1 Waldemarem Łastowskim, pracownikami Urzędu Miejskiego Trzcianki i wykonawcą Zdzisławem Kasprzykiem dokonali odbioru wykonanych w ostatnim czasie prac w kontenerach ustawionych na boisku sportowym Orlik.

W zeszłym roku w kontenerach na boisku Orlik wymieniono dach, wstawiono okna i przebudowano kanały wentylacyjne. W roku bieżącym wymieniono prysznice i armaturę łazienkową oraz w dwóch szatniach położono nowe płytki ceramiczne na podłogach.

Koszt wykonanych prac wyniósł ponad 41 tysięcy złotych. Wykonawcą robót była trzcianecka firma „Usługi Budowlane Zdzisław Kasprzyk”.

 

bek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe