Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Odbiór prac na Orliku

Nowe prysznice i armatura łazienkowa to tylko część zmian
Odbiór prac na Orliku

20 sierpnia br., burmistrz Trzcianki Krzysztof Czarnecki wraz z zastępczynią Grażyną Zozulą oraz dyrektorem Szkoły Podstawowej Nr 1 Waldemarem Łastowskim, pracownikami Urzędu Miejskiego Trzcianki i wykonawcą Zdzisławem Kasprzykiem dokonali odbioru wykonanych w ostatnim czasie prac w kontenerach ustawionych na boisku sportowym Orlik.

W zeszłym roku w kontenerach na boisku Orlik wymieniono dach, wstawiono okna i przebudowano kanały wentylacyjne. W roku bieżącym wymieniono prysznice i armaturę łazienkową oraz w dwóch szatniach położono nowe płytki ceramiczne na podłogach.

Koszt wykonanych prac wyniósł ponad 41 tysięcy złotych. Wykonawcą robót była trzcianecka firma „Usługi Budowlane Zdzisław Kasprzyk”.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: granat w tyłkuTreść komentarza: Mi się zdaje, że nagrywanie to też jest podsłuch tylko że utrwalany. A jak jeszcze nagranie jest z wideo, jak w podkarpackiej aferze z bzykaniem ukraińskich bladzi, to jest totalny komplet dokumentacji na różnych panów tego świata z ochotą na bzykanie. Nie bądź bezpieczny, kapusta pamięta, spisane, nagrane będą czyny i rozmowy. Dlatego wielu możnych tego świata nie ma jak podnieść rękę w parlamencie, bo ktoś mu trzyma granat w tyłku i bawi się zawleczką na wszelki wypadek.Data dodania komentarza: 19.02.2026, 21:14Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?Autor komentarza: grendaTreść komentarza: W Pile mieszka Edek Leman na ulicy Karola Marksa koło salonu gier.Data dodania komentarza: 17.02.2026, 12:57Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 8Autor komentarza: fikołTreść komentarza: Turczynowicz w krótkiej podłej wypowiedzi ujawnił treść postępowania w sprawie w toku. To jest zabronione.Data dodania komentarza: 16.02.2026, 22:40Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 9Autor komentarza: rok 1984Treść komentarza: Ciechanowski stworzył zatem coś, co opisał swoim talentem Georg Orwell. To apartheid, partia wewnętrzna tłustych kotów siedzących dupami w fotelach i ustalających kierunki rozwoju świata i partia zewnętrzna, to robole, amatorszczyzna zapierdalająca na własne ryzyko. Tak to sobie urządził Jacek Ciechanowski, konspiracyjny Robak, Karol, Józef.Data dodania komentarza: 16.02.2026, 21:09Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 9Autor komentarza: KamyczekTreść komentarza: Chleją panie i chleją. To jest życie, od zaćmienia do kaca i opiat' chlejemy wódkę i piwo na kaca. Wbrew opinii profanów, którzy twierdzą, że piwo czyści nerki, faktycznie piwo zwiększa ryzyko kamicy nerkowej.Data dodania komentarza: 16.02.2026, 21:00Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 9Autor komentarza: szalbierzTreść komentarza: Najlepiej, jak by przeszedł do wieczności lub na wcześniejszą emeryturę dla niepełnosprawnych intelektualnie.Data dodania komentarza: 16.02.2026, 13:52Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 19.
Reklama
Reklama