Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

W Ujściu będzie Dino

To już pewne. W Ujściu przy ul. Władysława Jagiełły stanie dyskont spożywczy znanej w Polsce marki. Planowane uruchomienie sklepu to pierwsza połowa przyszłego roku.
W Ujściu będzie Dino

O utworzeniu w Ujściu marketu spożywczego mówi się już od jakiegoś czasu. Potrzeba społeczna jest, zaangażowanie w sprawę władz Ujścia również. Znalazł się także inwestor. A do realizacji inwestycji brakuje naprawdę niewiele.

Kilka dni temu burmistrz Roman Wrotecki otrzymał nadesłany przez inwestora list. Dyrektor Dino Polska ds. eksploatacji, Jakub Chodorowski napisał:- W imieniu naszej firmy chciałbym złożyć serdeczne podziękowania za okazana pomoc i zaangażowanie w przygotowaniu realizacji inwestycji na terenie Ujścia. Z przyjemnością informujemy, że w najbliższym czasie przystąpimy do budowy naszego pawilonu, który mam nadzieje spełni oczekiwania mieszkańców całej gminy.

Jak informuje Urząd Gminy, market stanie przy ulicy Władysława Jagiełły. Otwarcie ma nastąpić w pierwszej połowie przyszłego roku.

Sieć Dino ma już na terenie kraju blisko 900 sklepów, w województwach: wielkopolskim, dolnośląskim, lubuskim, opolskim, łódzkim, kujawsko-pomorskim, śląskim, mazowieckim, zachodniopomorskim, świętokrzyskim, małopolskim czy pomorskim. W informacjach, jakie władze spółki podają mediom o swojej sieci czytamy:- To wiodący gracz w perspektywicznym i rosnącym segmencie średniej wielkości supermarketów zlokalizowanych w pobliżu miejsc zamieszkania klientów. To jedna z najszybciej rosnących sieci pod względem liczby sklepów i przychodów ze sprzedaży na całym rynku handlu detalicznego artykułami spożywczymi w Polsce.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

KLIENT 05.02.2020 08:18
Bierdonke chcę!!!

Pit 30.01.2020 18:06
Budowa stanęła. Teraz już rozbierają wybudowany budynek. Coś się stało??? Jednak nie będzie Dino??

xyz 08.03.2019 12:28
nie czepiajcie się naszego pana Burmistrza - jak powiedział, że będzie Dino i ścieżki to będą, a jak nie to pewnie się honorowo poda do dymisji i nie ma tu mowy o żadnej pomyłce czy błędzie, bo takie się mu nie zdarzają

hehe 09.03.2019 11:26
do dymisji się poda ? jedzie mi tu czołg ? gdzie mu będzie lepiej?

fan kazany 07.03.2019 17:50
w kampanii wyborczej burmistrz obiecał , zapewniał że w pierwszej połowie tego roku a nie przyszłego , kłamca!! , rośnie nos od kłamstw ,rośnie , miały być ścieżki rowerowe a też nie będzie, ludzie dali się nabrac na te bajki

realista 06.03.2019 11:41
Niedługo pierwsza połowa roku a tu ni słychu ni widu

czasoumilacz 06.03.2019 11:59
Tak to jest u starych złomów. Wracasz z sylwestra i już jest Boże Narodzenie.

piworak 17.10.2018 14:46
Gdy otwierano w Kaczorach ludzie byli wzburzeni, dzisiaj dziękują losowi. Najlepsza( POLSKA) sieć w Polsce.

rambo 16.10.2018 17:32
CIEKAWE BEDZIE TYLKO TO ZE LUDZIE RANO CODZIENNIE KUPUJA SWIEZE BULKI I CHLEB W SKLEPACH OSIEDLOWYCH A JAK DOJDZIE DO LIKWIDACJI TYCH SKLEPOW TO MIESZKANCY POJADA DO DINO NA DRGI KONIEC MIASTA HE HE ---A CO Z PODATKAMI????MALE SKLEPY PLACA A DUZE MARKETY???????/

adminisrtacja 06.03.2019 12:01
To Ujście jest miastem?

Aus Usch 15.10.2018 19:47
Proszę o uściślenie: będzie dyskont czy "Dino", bo to dwie różne sprawy?

KGW 16.10.2018 22:50
beńdzie dyskont Dino, i jusz.

dziadek 15.10.2018 08:10
Miasteczko Krajeńskie też czeka na taki sklep.

Mario 17.10.2018 16:29
W Miasteczku jest monopolista i nie dopuszcza konkurencji . Mieszkańcy dobrze o tym wiedzą ale nikt się nie odezwie.

Ujscie POLSKA niepodległa 14.10.2018 22:25
Brawo ! w koncu... poprzedni burmistrz zniechęcał inwestorów, obecny pomógł

nowy 20.10.2018 19:21
nie pomógł a wstrzymał o 2 lata budowę, a wszystko dla swojego radnego o ksywie bóg zapłać

ciekawy 09.03.2019 09:17
a który to radny o takiej ksywie ?

świstak 07.03.2019 17:52
a świstak siedzi i zawija sreberka :-)

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: selawiTreść komentarza: Te czynności bezprawne są przykładem szkaradzieństwa mentalnego napędzanego mafijnym układem powiatowym w przekonaniu, że co nam może zrobić jakiś szary żuczek, kiedy my mamy takich gigantów jak Romuald G. oprycznik z grupy obcinaczy palców! Werner skrewił wodza i nie żyje.Data dodania komentarza: 27.11.2025, 17:03Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 3Autor komentarza: co komu do czemuTreść komentarza: Jeden z tych gigantów przedkłada dwa piwa nad jedną kawę, będąc w domu. To co on w robocie, do czego jest zdolny w konsumpcji, kiedy musi być w robocie całą dobę, bo przecież, jak zapodał wydawca i naczelny Mariusz Szalbierz w wywiadzie dla Natalii Matuszewskiej, dziennikarz zawsze stoi w gotowości, bo może się zdarzyć w każdej chwili event wymagający jego bycia na miejscu zdarzenia.Data dodania komentarza: 27.11.2025, 16:56Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 3Autor komentarza: MnemozynaTreść komentarza: I policyjno-sądowy!Data dodania komentarza: 27.11.2025, 16:49Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 3Autor komentarza: Vit Okor LeoneTreść komentarza: Jeśli ktoś myśli, że członkowie miejscowego układu mafijnego będą składać akty pokuty lub samokrytyki, to znaczy, że on nie wie jak działa mafia, przestępczy układ polityczno-biznesowo-administracyjno-medialny.Data dodania komentarza: 27.11.2025, 16:47Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 3Autor komentarza: sierpień 2006Treść komentarza: Wyraźnie schudł. Będąc w Ujściu dostał takiej pyzy, że ledwo mieścił się w kadrze. Pamięć przywodzi nam nocne czuwania dwóch Przemysławów w Poznaniu, kiedy wysłani do śledzenia, czy głodujący w proteście członkowie Stowarzyszenia Ekologicznego Przyjaciół Ziemi Nadnoteckiej nie żrą jakiegoś Marsa, Snickersa, zapiekanki czy coś. Zaproszeni przez p. Koper do wejścia na teren protestujących dali na szybciora nóżkę spod urzędu wojewódzkiego na Libelta zostawiając ślad węglowy i miazmaty piwne. Dwa Przemki: Janicki i Zdunek paparazzi Wielkiego Smrodatora.Data dodania komentarza: 26.11.2025, 16:57Źródło komentarza: Policjant, grabarz, pisarz...Autor komentarza: niewiedza i zapomnienieTreść komentarza: To jest dwanaście deliktów kryminalnych a autor tych plugawych bezeceństw swobodnie leży do góry dupą i nic mu nie ubywa a sensie finansowym. W sensie intelektualnym też mu nie ubywa, bo z pustego nie naleje.Data dodania komentarza: 26.11.2025, 16:36Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 11.
Reklama
Reklama