Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Czarnków:  Zatrzymany z narkotykami podczas kontroli drogowej

Policjanci z Wielenia zatrzymali 29-letniego mieszkańca powiatu strzelecko-drezdeneckiego, który posiadał w aucie marihuanę i amfetaminę. Kolejne narkotyki zabezpieczono w wynajmowanym przez niego mieszkaniu. Mężczyzna już usłyszał zarzut. Za taki czyn grozi mu kara do 3 lat więzienia.
Czarnków:  Zatrzymany z narkotykami podczas kontroli drogowej

Do zatrzymania 29-latka doszło na ulicy Jana Pawła II w Wieleniu. Mężczyzna kierował pojazdem marki BMW, nie mając włączonych świateł mijania. W trakcie kontroli drogowej 29-latek zachowywał się nerwowo, był pobudzony oraz nie nawiązywał kontaktu wzrokowego. Po chwili wyjaśnił się powód jego reakcji.

W pojeździe na tylnym siedzeniu policjanci znaleźli metalową puszkę, a w niej susz roślinny, zwitek papierowy z białym proszkiem, plastikowy młynek, zielone ziarenka oraz dwie ampułki z zawartością suszu. Badanie testerem narkotykowym wykazało, że była to amfetamina i marihuana. Mężczyzna został przewieziony do policyjnej celi. Pobrano od niego krew do badań na zawartość środków zabronionych. Dodatkowo podczas przeszukania mieszkania wynajmowanego przez 29-latka, mundurowi ujawnili 75 tabletek ekstazy, 5 krzewów konopi indyjskich, które suszyły się w szafie ubraniowej, nasiona konopi, trzy wagi narkotykowe, woreczki do porcjowania oraz namiot do uprawy nielegalnych roślin.

Policjanci przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania narkotyków. Niewykluczone są kolejne zarzuty. Mężczyzna był wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Karolina Górzna-Kustra/MŚ

 

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: wsi spokojnaTreść komentarza: Jest słuszne postanowienie kolei, że pociągi dalekobieżne nie zatrzymują się na stacji wiochy na peryferiach. Niech jeżdżą na wrotkach albo rowerami. Szczególnie trzeba się troszczyć, żeby ciągle nachlany naczelny wydawca nie wjechał po pijaku i uszkodził pociąg.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 14:09Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 19.Autor komentarza: piechurTreść komentarza: Najfajniejsze są w Pile mosty królewskie.Data dodania komentarza: 28.01.2026, 14:19Źródło komentarza: W Pile powstanie nowy most przez GwdęAutor komentarza: wiaduktTreść komentarza: Czy w naszym mieście Pile jest jeszcze jakaś inna rzeka, żeby przerzucić przez nią most?Data dodania komentarza: 28.01.2026, 14:17Źródło komentarza: W Pile powstanie nowy most przez GwdęAutor komentarza: naukowiecTreść komentarza: 36,6 ºC = 309,76 K.Data dodania komentarza: 28.01.2026, 14:13Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: 36,6 st. CTreść komentarza: Leman podobno dawno już olał i oprykał wszystko, co się kojarzy lub może kojarzyć z Szalbierzem i jego bandą Czarnego Barana Pikadora po wychlaniu i na kacu. Szalbierz jest za malutki dla Lemana, mimo wielkiej dupy w dżinsach blue w kolorze brown od brudu. Dlatego też Lemanowi w dniu dzisiejszym szkoda moczu na tego pożal się Boże żurnalistę. Kiedyś w elukubracjach, odgrażał się przez swoich opryczników z Grupy Pościgowo-Szpiegującej, że narobi kupę na grób Lemana i zorganizuje wieczną dyżurną wartę zasrrywaczy, ażeby Lemanowi było ciepło w grobie.Data dodania komentarza: 28.01.2026, 14:01Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: wolontariusz mediówTreść komentarza: Panie Lemanie, ty weź daj spokój już temu Szalbierzowi. On na ostatnich nogach, jak żona Ceranowskiego w zagrożonej ciąży, ledwo zipie intelektualnie i fizycznie. Dlatego wprowadził bana "Error 1006" dla ciebie, bo może już by kojfnął jak Ciechanowski Jacek (CiJa) poszukiwacz haków na Lemana.Data dodania komentarza: 28.01.2026, 09:56Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.
Reklama
Reklama