Na Górze charytatywnie w Kaczorach!

  • 30.11.2018, 14:43 (aktualizacja 30.11.2018, 15:19)
  • bek
Na Górze charytatywnie w Kaczorach!
W środę 28 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury w Kaczorach odbył się koncert charytatywny grupy Na Górze w celu zebrania funduszy na paczki świąteczne dla Domu Pomocy Społecznej w Rzadkowie, gdzie narodził się zespół i gdzie nadal mieszkają dwaj jego muzycy.

Ze sceny popłynęło mnóstwo pozytywnej energii, publiczność wypełniła salę po same brzegi i została porwana do tańca. Całe wydarzenie miało niepowtarzalny klimat.
Koncert poprzedził wspaniały, patriotyczny występ dzieci ze szkoły podstawowej w Kaczorach pod opieką Pani Lucyny Przybyszewskiej. Następnie przyszedł Święty Mikołaj, przywitał się z Gośćmi, podziękował im za przybycie i takim symbolicznym akcentem weszliśmy w okres bożonarodzeniowy.    

- Do puszek zebraliśmy 2112,20 - jednak łączna kwota zbiórki to 3662,2, ponieważ otrzymaliśmy 1500 zł w formie paczek świątecznych dla wszystkich mieszkańców DPS Rzadkowo oraz 50 zł w formie jedzenia dla zespołu (dziękujemy Kołu Łowieckiemu "Hubert" nr1 Poznań oraz Kołu Łowieckiemu "Kaczor" Śmiłowo) oraz wszystkim ludziom dobrej woli, którzy przyszli na koncert, wsparli zbiórkę i świetnie się bawili - mówi Wojciech Retz, kierownik grupy Na Górze.


- Patronat nad koncertem objął GOK Kaczory oraz Fundacja Słoneczko za co również dziękujemy! – dodaje W. Retz.   

Organizatorami wydarzenia byli Dominika i Kamil Adamczykowie, fani zespołu, mieszkańcy Kaczor

 

bek

Zdjęcia (48)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe