Laureaci „CZADowego konkursu” odebrali czujki tlenku węgla

  • 21.01.2019, 11:56
  • bek
Laureaci „CZADowego konkursu” odebrali czujki tlenku węgla
W Starostwie Powiatowym w Pile wręczono nagrody laureatom „CZAdowego konkursu” organizowanego  przez Starostwo Powiatowe w Pile i Komendę Powiatową Państwowej Straży  Pożarnej w Pile. Tym razem czujki tlenku węgla odebrało 8 mieszkańców powiatu pilskiego.

Zwycięzcom pogratulowali Eligiusz Komarowski, starosta pilski, Arkadiusz Kubich wicestarosta pilski oraz straszy kpt. Paweł Kamiński z Komendy  Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pile.

- Celem tego konkursu jest promowanie bezpiecznych zachowań i uświadamianie mieszkańcom naszego powiatu jak niebezpieczny jest tlenek węgla i jak się przed nim chronić. Jako laureaci konkursu posiadacie Państwo na ten temat dużą wiedzę i jesteście promotorami tego konkursu. Gratuluję! – powiedział Eligiusz Komarowski, starosta pilski. 

Arkadiusz Kubich, wicestarosta pilski, wręczając czujki tlenku węgla, zaznaczył.

- Czad to niebezpieczny gaz zwany cichym zabójcą. A te małe urządzenia mogą uratować nam życie. Wykrywają nawet najmniejsze jego ilości i ostrzegają nas o zagrożeniu.

„CZADowy konkurs” organizowany jest od początku 2017 roku. Teraz odbyła się już jego trzecia edycja. Ale nadal trwa, zakończy się 31 marca. Do tego czasu można jeszcze wziąć w nim udział i wygrać czujkę.

Warunkiem udziału w konkursie jest prawidłowe wypełnienie ankiet, które znajdują się na stronie Powiatu Pilskiego.

bek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe