Rodzina potrzebuje pomocy. Pracownicy Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łobżenicy organizują pomoc rzeczową dla rodziny z Kościerzyna Małego, która w grudniu straciła dom w pożarze. Została dosłownie z niczym. Niebawem wprowadzi się do niewielkiego mieszkania, ale potrzebuje dosłownie wszystkiego, mebli, sprzętu AGD, pościeli, ręczników...
Jeśli ktoś chce pomóc może kontaktować się z MGOPS w Łobżenicy, nr tel. 67 266 47 97. Dla większej ilości rzeczy zostanie zorganizowany transport.
Reklama

Data dodania:
21.01.2019 13:10
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: t€macz z ruskiego
Treść komentarza: Podobno niektórzy opoje nie pieriekusywajut, znaczy po naszemu nie zakąszają.
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:28
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Autor komentarza: co kto ma gdzie
Treść komentarza: Senator zamieszał w szambie, a resztę ma w dupie. Nie ustosunkowuje się do zagadnień poruszanych w postach.
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:02
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Autor komentarza: Szydercy
Treść komentarza: Tak. Nawet jego komiliton Barabasz zadziwił się i zawołał: takie resztki wlewasz?
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:45
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Autor komentarza: składniki oferty
Treść komentarza: Czy to było wtedy, jak Mariusz Szalbierz podzielił się niedopitką, resztką jakiegoś płynu, który mu się nie zmieścił? Czy taka resztka mogła być zbiorowiskiem wody, spirytusu, cukru, bakterii, gilów z nosa, śliny, wirusów, riketsji, prionów, złuszczonych naskórków i włosów z nosa, resztek zagrychy z paszczy,
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:31
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Autor komentarza: Klub AA
Treść komentarza: Znany jest przykład osoby uwikłanej w alkoholizm, która potrafi w pracy wypić półtora flaszki i czaić się jeszcze na butelkę koniaku.
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:18
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Autor komentarza: oddział zamknięty
Treść komentarza: Nie można pijakowi odmówić dostępu do wódki, bo on cierpi męki Tantala bez tego paliwa.
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:10
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze