Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Klub skata w Szamocinie

W Złotowie rozegrano I Grand Prix w skata Okręgu Kujawsko-Pomorsko-Wielkopolskiego
Klub skata w Szamocinie

Udział wzięło 25 zawodników, w tym skaciści z nowo powstałego klubu Gran Szamocin. Turniej wygrał Marcin Żywicki z klubu SK Family Dziemiany, przed zawodnikami Krajny Złotów - Leszkiem Szatkowskim i Zygmuntem Dybą. W stawce pań triumfowała Agata Kalina. Puchary najlepszym wręczał prezes okręgu, Edward Bianga, sędzia turnieju. Nagrody rzeczowe losowano wśród wszystkich uczestników. Kolejne GP okręgu Kujawsko-Pomorsko-Wielkopolskiego w Pucku.

Wyniki I GP w Złotowie:

1. Marcin Żywicki (Family Dziemiany) 2699

2. Leszek Szatkowski (Krajna Złotów) 2504

3. Zygmunt Dyba (Krajna) 2446

4. Grzegorz Kubiak (Gran Szamocin) 2415

5. Marian Biniakiewicz (Złotów) 2296

6. Henryk Siemaszko (Szamocin) 2256

7. Aleksander Stacha (Szamocin) 2119

8. Edward Bianga (Złotów) 0 (sędzia)

9. Konrad Kowalski (Złotów-Piła) 134

10. Zenon Bianga (Złotów) 132

11. Adam Kujawski (Dziemiany) 1958

12. Agata Kalina (Złotów) 1895

13. Jan Bełka (Złotów) 1879

14. Michał Kurasz (Szamocin) 1874

15. Barbara Kozieł (Złotów) 1824

16. Mikołaj Tadeusz (Szamocin) 1706

17. Elżbieta Przybyłka (Złotów) 1621

18. Maciej Tadeusz (Szamocin) 1578

19. Winfried Mitkowski (Złotów) 1504

20. Mariusz Kubiszewski (Dziemiany) 1490

21. Ireneusz Moch (Złotów) 1415

22. Bernard Smolarek (Złotów) 1396

23. Edward Dyba (Złotów) 1310

24. Zygmunt Miąskowiak (Szamocin) 1155

25. Stanisław Kazimierowski (Szamocin) 1110

(jj)



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Szydercy Treść komentarza: Tak. Nawet jego komiliton Barabasz zadziwił się i zawołał: takie resztki wlewasz? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:45 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: składniki oferty Treść komentarza: Czy to było wtedy, jak Mariusz Szalbierz podzielił się niedopitką, resztką jakiegoś płynu, który mu się nie zmieścił? Czy taka resztka mogła być zbiorowiskiem wody, spirytusu, cukru, bakterii, gilów z nosa, śliny, wirusów, riketsji, prionów, złuszczonych naskórków i włosów z nosa, resztek zagrychy z paszczy, Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:31 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: Klub AA Treść komentarza: Znany jest przykład osoby uwikłanej w alkoholizm, która potrafi w pracy wypić półtora flaszki i czaić się jeszcze na butelkę koniaku. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:18 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: oddział zamknięty Treść komentarza: Nie można pijakowi odmówić dostępu do wódki, bo on cierpi męki Tantala bez tego paliwa. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:10 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: kokosza Nel Treść komentarza: Informujemy Szalbierza i Barabasza, że w drodze podglądu i podsłuchu uzyskaliśmy wiedzę o ofercie pieluchomajtek, o których wspominali w jednym z odcinków programu "Szydercy" w trosce o dupę Lemanowicza reprezentowanego przez "jasia hejterka". Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:04 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: do Kolo Treść komentarza: Ty, Kolo, zamiast doglądać sumienia Lemanku, zajmij się ustalaniem, kto ci dmucha i dyma starą. Są doniesienia, że schudłeś, bo brakuje w chacie żarcia. A to stara buli za każdy numerek, ma ciąg do bzykania. Nie ma pieniędzy, nie ma żarcia a stara pełna spermy kochasiów. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 09:51 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Reklama
Reklama