Konferencja w rocznicę działalności

  • 24.01.2019, 09:50
  • Anna Czapla-Furtacz
Konferencja w rocznicę działalności
Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Pile, jednostka organizacyjna Samorządu Województwa Wielkopolskiego, zaprasza na konferencję podsumowującą pierwszy rok działalności, która odbędzie się dnia 05.02.2019 r. o godz. 10:00 w Hotelu Forma w Pile przy ul. Żeromskiego 90.

Ewa Krupka – Zaręba, dyrektor CWRKDiZ w Pile:- W spotkaniu wezmą udział m.in. przedstawiciele Samorządu Województwa Wielkopolskiego – Członek Zarządu Marzena Wodzińska, radni województwa, Dyrektor Departamentu Edukacji i Nauki UMWW. Uczestnikami uroczystości będą także reprezentanci Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu, Cechów Rzemiosł Różnych, samorządowych władz lokalnych, dyrektorzy i przedstawiciele placówek oświatowych, jednostek organizacyjnych i edukacyjnych Samorządu Województwa Wielkopolskiego, pracodawcy, osoby ze środowiska biznesu oraz instytucji otoczenia biznesu z całego subregionu Północnej Wielkopolski.

Podczas konferencji odbędzie się podsumowanie rocznej działalności Centrum, omówione zostaną formy dotychczasowej współpracy, a także plany i perspektywy na przyszłość. Głos zabiorą również zaproszeni goście.

Anna Czapla-Furtacz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe