Niefortunny termin ale…

  • 30.01.2019, 07:53
  • boczny
Niefortunny termin ale…
W Olsztynie zorganizowany został przez Polski Związek Płetwonurkowania II Puchar Bałtyku wraz z I rundą Klubowego Pucharu Polski w Pływaniu w Płetwach.

W zawodach wzięło udział 220 zawodników z 4 państw i 24 klubów. Chodzież reprezentowało 20 zawodników UKS Delfinek Chodzież. W nieco niefortunnym terminie przypadającym na środek ferii zimowych chodziescy reprezentanci w okrojonym składzie spisali się bardzo dobrze zdobywając 53 medale ( 19 złotych, 21 srebrnych, 13 brązowych).
Ma pływali w Olsztynie prym min wiodły: Kinga Małachowska, jej siostra Julia Natalia Bartczak, Inez Jęsiołowska czy Flip Nowak, Kamil Pietras, Hubert Ciamciak, Radosław Grabowski oraz Oskar Kasprowicz.
W trakcie dekoracji zwycięzców wręczane były także powołania do Kadry Narodowej w Pływaniu w Płetwach, które zdobyli: Filip Nowak, Julia i Kinga Małachowskie, Sylwana Piechocka, Natalia Bartczak, Marta Humerczyk, Adam Sałata, Natalia Bartczak.
Łącznie zawodnicy UKS Delfinek Chodzież zdobyli pierwsze miejsce w I rundzie Klubowego Pucharu Polski,  a w Pucharze Bałtyku zajęli miejsce drugie, mimo wygranej klasyfikacji medalowej.

boczny

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe