Sołtysi nowej kadencji podjęli już pracę

  • 12.02.2019, 10:17
  • Anna Czapla-Furtacz
Sołtysi nowej kadencji podjęli już pracę pb
W sali narad Urzędu Gminy Kaczory miało miejsce pierwsze spotkanie sołtysów, wybranych na nową kadencję. W spotkaniu udział wzięli również wójt Brunon Wolski oraz pracownicy Urzędu.

Zebranie otworzył wójt, gratulując wszystkim sołtysom, obejmującym urząd w nowej kadencji i dziękując wszystkim dotychczasowym za ich pracę na rzecz lokalnej społeczności. Podczas omówienia spraw bieżących poruszył kwestię ujednolicenia opłat za wynajem sal na terenie gminy.

W dalszej części spotkania sekretarz gminy, Gizela Durecka przedstawiła podstawowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych, poinformowała sołtysów o odpowiedzialności materialnej i obowiązku tajemnicy skarbowej. Wszyscy podpisali niezbędne oświadczenia i przyrzeczenia z tym związane.

Kolejne zebranie już na przełomie lutego i marca. Tym razem będzie mowa o procedurze poboru podatków.


 

Anna Czapla-Furtacz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
hłehłehłe
hłehłehłe 20.12.2019, 18:20
Twoja twarz brzmi znajomo – rzekł serchaan korkmas, spoglądając w ospermiony odbyt roberta nowelasa.
Krystyna naciągczka
Krystyna naciągczka 20.12.2019, 16:51
Twoja twarz brzmi znajomo – rzekł serchaan korkmas, spoglądając w ospermiony odbyt roberta nowelasa.
Mariusz do zaćmienia
Mariusz do zaćmienia 18.05.2019, 06:29
Ale pracują, ho ho ho! A flaszki pod stołem. W komunie takie spotkania zawsze kończyły się konsumpcją flaszek spod stołu do zaćmienia. Nic się nie zmieniło, wójt z nadania Wielkiego Smrodatora to wypisz wymaluj komuna.
maria
maria 17.05.2019, 22:55
Co za pierdoły!

Pozostałe